Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design jest jednym z najbardziej znanych europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Oferowane przez firmę elementy wyposażenia dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek, co czyni ją jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Oferta Maxton Design zawiera bogaty wybór nowoczesnych spoilerów, splitterów, dokładek progów, zderzaków czy dyfuzorów. Do nich dobrać można również ciekawe akcesoria w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. Dzięki wspomnianym elementom odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu, a także zadbasz o poprawę jego aerodynamiki.
Do produkcji elementów tuningu optycznego Maxton Design stosowane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje odporność na uszkodzenia chemiczne lub mechaniczne, elastyczność i wytrzymałość. Tworzywa nie ulegają negatywnemu wpływowi wilgoci i nie są podatne na skrajne temperatury. Dlatego właśnie włókno szklane i ABS nadają się do wyrobu produktów motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie samochodowe. Aby zapewnić klientom najwyższą jakość produktów, każdy z elementów tuningu przed przekazaniem do wysyłki przechodzi szczegółową kontrolę.

W ofercie Maxton Design dostępnych jest również kilka wyjątkowo interesujących produktów przeznaczonych do użytku w samochodach Mercedes Klasy C W204 wersji Standard. Z myślą o tym modelu zaprojektowano m.in. estetyczne dokładki progów. Listwy mają nowoczesną formę i są gotowe do użytku. Za sprawą produktów optycznie obniży się nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska sportowy i bardziej nowoczesny wygląd. Produkty dostępne są w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki uzyskały świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy C W204 przeznaczone są także nowoczesne spoilery tylne. Jeden z nich powstał z ABS, a drugi z włókna szklanego. Produkty są doskonałym uzupełnieniem dla pozostałych części tuningu i wyraźnie poprawią aerodynamikę samochodu. Za sprawą spoilera powietrze spływające po karoserii z większą siłą naciśnie na przednią oś, w wyniku czego poprawi się przyczepność. Element stworzony z ABS nie wymaga malowania i dostępny jest w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Spoiler wykonany z ABS wymaga dopasowania oraz pomalowania.

Posiadaczy Mercedesa Klasy C W204 na pewno zainteresują nowoczesne splittery przednie. Dzięki produktom powietrze dostające się pod zderzak zacznie mocniej przyciskać przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność i stabilność. Co więcej, splitter wizualnie obniży nadwozie, a samochód będzie się prezentować zdecydowanie bardziej sportowo i estetycznie. Do wykonania elementów zastosowano wytrzymałe tworzywo ABS. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Wyroby tuningowe Maxton Design cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Firma jest jedną z wiodących na rynku i oferuje klientom najlepszej jakości części, które posłużą w doskonałym stanie przez długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel