Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

63 AMG

Maxton Design to uznany twórca nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Producent od wielu lat działa w branży i ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby poprawić aerodynamikę samochodu oraz odświeżyć jego dotychczasowy wygląd. Asortyment firmy jest bogatym zbiorem wysokogatunkowych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Nie brak wśród nich także ciekawych akcesoriów tuningowych, np. grilli przednich, owiewek, ramek świateł czy brewek. Wspomniane produkty dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu światowych marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
W procesach produkcyjnych elementów tuningu optycznego Maxton Design wykorzystywane są głównie włókno szklane i ABS. Materiały cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Tworzywa nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie są podatne na niskie czy wysokie temperatury. ABS i włókno szklane uzyskały certyfikat TUV, potwierdzający ich świetną jakość. Materiały znalazły zastosowanie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też pozostałych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Wyroby proponowane przez Maxton Design mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Jeżeli jesteś właścicielem Mercedesa Klasy C W204 AMG z pewnością zainteresują Cię propozycje marki Maxton Design. Wśród produktów dedykowanych temu modelowi znajdują się nowoczesne splittrery tylne boczne. Produkty stanowią przedłużenie dla dokładek progów i dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu. Produkty dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do montażu i zostały wyróżnione świadectwem jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wspomniane dokładki progów do Mercedesa Klasy C W204 AMG to niezwykle estetyczne produkty, które wizualnie obniżą nadwozie, podkreślając tym samym sportowy wygląd pojazdu. Elementy połączą splitter przedni i splittery tylne w spójną całość, która z pewnością przyciągnie uwagę fanów motoryzacji. Do wykonania dokładek wykorzystano ABS, dzięki czemu produkty dostępne są w trzech ciekawych wariantach wykończenia powierzchni: carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej.

Produktem, który przyczyni się do polepszenia aerodynamiki Mercedesa Klasy C W204 AMG jest splitter przedni. Z myślą o tym modelu stworzono dwa nowoczesne elementy, które zachwycają designem i jakością wykonania. Za sprawą tego typu produktu optycznie obniży się nadwozie i wyeksponowany zostanie sportowy wygląd pojazdu. Co więcej, splitter sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Splittery dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni i mają niezbędne certyfikaty jakości. Produkty są gotowe do użytku i wysyłane są w komplecie z zestawem montażowym.

Maxton Design to jeden z niekwestionowanych liderów w branży. Firma oferuje świetnej jakości i estetyczne elementy wyposażenia, które pozytywnie wpłyną na wygląd oraz aerodynamikę samochodu. Zapoznaj się z ofertą Maxton Design i wybierz najlepsze elementy tuningu do swojego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel