Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W204 [2007-2014]

Maxton Design jest polską firmą, mającą ugruntowaną pozycję na europejskim rynku motoryzacyjnym. Marka od wielu lat tworzy wysokiej jakości części, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu, a także przyczynią się do polepszenia aerodynamiki. Producent oferuje niezwykle szeroką gamę dokładek progów, dyfuzorów, splitterów, zderzaków czy spoilerów. Doskonałym uzupełnieniem dla tych produktów są oryginalne akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Wymienione części tuningu łączą w sobie piękny design oraz świetną jakość wykonania. Asortyment Maxton Design pełen jest produktów przeznaczonych do instalacji w samochodach kilkudziesięciu marek.
Każdy z produktów oferowanych przez Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego materiału. Do tworzenia tuningu najczęściej wykorzystywane są włókno szklane oraz ABS. Materiały są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz elastyczne. Tworzywa nie są podatne na skrajne temperatury i nie niszczą się w wyniku kontaktu z wilgocią. Zarówno ABS jak i włókno szklane z powodzeniem stosowane są do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie samochodowe. Wyroby Maxton Design są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Asortyment Maxton Design zawiera także wiele ciekawych propozycji elementów wyposażenia do samochodów Mercedes Klasy C W204. Są to w szczególności produkty dedykowane instalacji w modelach Standard, AMG-Line oraz AMG. Właścicieli tych samochodów z pewnością zainteresują estetyczne dokładki progów. Za sprawą listw wizualnie obniży się nadwozie, a charakter samochodu zmieni się na bardziej sportowy. Produkty połączą części tuningu znajdujące się w przedniej i tylnej części samochodu, czyniąc całość w pełni estetyczną i nowoczesną. Dokładki powstały z wysokogatunkowego tworzywa ABS i występują w kilku wersjach wykończenia. Elementy mają świadectwa jakości i nie wymagają malowania przed montażem.

Do wykorzystania w Mercedesie Klasy C W204 przeznaczone są także nowoczesne splittery tylne boczne oraz dyfuzory tylne. To niezwykle interesujące elementy, które wyeksponują sylwetkę pojazdu i będą świetnym uzupełnieniem dla pozostałych elementów wyposażenia. Dyfuzory i splittery świetnie się prezentują zamontowane jednocześnie. Wówczas stworzą ciekawy komplet, który doda pojazdowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Do wykonania splitterów zastosowano ABS, a dyfuzorów - ABS wykończone w technologii CNC.

Na posiadaczy samochodów Mercedes Klasy C W204 czekają również funkcjonalne spoilery tylne. W zależności od posiadanego modelu, mogą być one wykonane z ABS lub włókna szklanego. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię mocniej przyciśnie tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności pojazdu. Dodatkowo, produkt podkreśli sportowy charakter pojazdu i wyeksponuje jego indywidualny wygląd. Spoiler stworzony z ABS dostępny jest w kilku wersjach wykończenia powierzchni i nie wymaga malowania przed instalacją.

Kolejnymi produktami, jakie dedykowane są montażowi w Mercedesie Klasy C W204 są wysokogatunkowe splittery przednie. Elementy optycznie obniżają wysokość nadwozia, co sprawi, że pojazd nabierze bardziej sportowego i nowoczesnego wyglądu. Dzięki produktom powietrze dostające się pod zderzak zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, w efekcie czego wyraźnie poprawi się przyczepność i stabilność. Każdy ze splitterów przednich wykonany jest z ABS i występuje w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy dostarczane są wraz z zestawami montażowymi.

Części tuningu Maxton Design to produkty, na które warto zwrócić uwagę. Wyroby te charakteryzują się świetną jakością wykonania oraz oryginalnym wzornictwem. Dzięki temu możesz dokonać wyjątkowo efektownego tuningu, który podkreśli wygląd pojazdu oraz poprawi jego aerodynamikę.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel