Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W203 [2000-2006]

Maxton Design to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. W strukturze przedsiębiorstwa znajduje się świetnie wyposażony zakład produkcyjny, w którym tworzone są solidne i estetyczne dokładki progów, splittery, spoilery, dyfuzory czy zderzaki. W asortymencie producenta nie brak również niebanalnych akcesoriów, np. owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Z pomocą tych elementów bez trudu zadbasz nie tylko o wygląd, ale też o aerodynamikę swojego samochodu. Oferta marki Maxton Design jest zbiorem części tuningu do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent uznawany jest za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design wykonany jest z doskonałej jakości materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej udział biorą ABS oraz włókno szklane. Tworzywa mają podobne właściwości i są odpowiednio elastyczne, wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Włókno szklane oraz ABS bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu, jak i wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Produkty oferowane przez Maxton Design posiadają świadectwa jakości oraz są zabezpieczone specjalnymi środkami chroniącymi przed promieniami UV.

Wśród wielu nowoczesnych i estetycznych części tuningu Maxton Design nie brakuje produktów dedykowanych użytkowi w Mercedesie Klasy C W203. Z myślą o tym modelu stworzono komplet zderzaków - przedni i tylny. Produkty powstały z wysokiej jakości włókna szklanego. Zadaniem tego typu elementów jest łagodzenie niewielkich zderzeń oraz minimalizowanie ich skutków. Dlatego niezwykle istotnym jest, by wybrać zderzaki wytrzymałe i estetyczne jednocześnie. Wyroby proponowane przez Maxton Design wyróżnia ciekawa estetyka, dzięki której zderzaki dodatkowo wyeksponują sportową sylwetkę samochodu. Zderzaki posiadają zabezpieczenie UV i wymagają dopasowania oraz pomalowania przed instalacją.

Do wykorzystania w Mercedesie Klasy C W203 przeznaczone są również wyjątkowe dokładki progów. Elementy optycznie obniżą nadwozie i podkreślą sportowy wygląd samochodu. Produkty świetnie skomponują się ze zderzakami oraz splitterem przednim, utrzymanymi w podobnej stylistyce. Dokładki powstały z wysokiej jakości włókna szklanego i uzyskały świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Produktem, który przyczyni się do polepszenia aerodynamiki Mercedesa Klasy C W203 jest funkcjonalny spoiler tylny. Element stworzono z włókna szklanego i nadano mu wyjątkowo ciekawy design. Produkt zaakcentuje sportowy charakter pojazdu, a także wpłynie na polepszenie jego aerodynamiki. Dzięki spoilerowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności. Element posiada certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i jest odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne.

Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne splittery przednie do Mercedesa Klasy C W203. Montaż tego typu produktów przynosi wiele korzyści. Elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Dzięki splitterom powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą docisną przednią oś, a to poskutkuje wyraźnym polepszeniem przyczepności i stabilności. Elementy zostały wykonane z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Aby dokonać naprawdę efektownego tuningu Mercedesa Klasy C W203 potrzebne są wysokiej jakości części tuningu. Takie, które łączą w sobie piękny design oraz doskonałą jakość wykonania. Wyroby dostępne w asortymencie Maxton Design są jednymi z najczęściej stosowanych przez fanów motoryzacji. Dzięki wysokogatunkowym produktom Maxton Design dokonasz metamorfozy swojego samochodu oraz zwiększysz przyjemność jego wykorzystywania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel