Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C Klasa

Maxton Design jest jednym z liderów na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma funkcjonuje w branży od wielu lat i ma w swojej ofercie szeroki wybór elementów, które poprawią aerodynamikę samochodu, a także odmienią jego dotychczasowy wygląd. Producent tworzy wysokogatunkowe splittery, dyfuzory, zderzaki, dokładki progów czy spoilery. Bardziej wymagających fanów tuningu z pewnością zainteresują oryginalne akcesoria tuningowe w postaci otworów maski, owiewek, brewek czy ramek świateł. Wspomniane wyroby dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Do produkcji nowoczesnych części tuningu optycznego Maxton Design wykorzystywane są certyfikowane materiały, a najczęściej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa łączą podobne właściwości - wytrzymałość, elastyczność, odporność na uszkodzenia i brak podatności na wilgoć czy skrajne temperatury. Materiały świetnie sprawdzają się w procesach produkcyjnych zarówno tuningu, jak i wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodowym. Nowoczesne części pochodzące z oferty Maxton Design mają zabezpieczenie przed promieniami UV oraz świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu ciekawych części tuningu Maxton Design nie brakuje elementów wyposażenia do pojazdów Mercedes Klasy C. Z oferty producenta skorzystają w szczególności posiadacze modeli W 202, W 203, W 204 oraz W 205. Z przeznaczeniem do zastosowania w tych wersjach powstało m.in. wiele ciekawych splitterów tylnych bocznych, dyfuzorów oraz dokładek tylnych. Za wyjątkiem dyfuzorów, wszystkie ze wspomnianych produktów występują w różnych wersjach struktury powierzchni. Elementy te wizualnie obniżą wysokość nadwozia, podkreślając sportowy wygląd samochodu. Dzięki nim uzyskasz naprawdę nowoczesne wyposażenie, które wyeksponuje estetykę samochodu. Zarówno splittery, jak i dokładki i dyfuzory są zabezpieczone specjalną powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Na posiadaczy samochodów Mercedes Klasy C czeka również szeroka gama estetycznych dokładek progów. Za sprawą tego typu produktów wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co samochód zyska zdecydowanie bardziej sportowy wygląd. W zależności od posiadanego modelu, listwy mogą być wykonane z ABS lub włókna szklanego. Elementy powstałe z ABS występują w kilku wersjach wykończenia i nie wymagają malowania przed instalacją. Produkty doskonale skomponują się ze splitterem przednim i odpowiednimi elementami przeznaczonymi do montażu w tylnej części pojazdu.

Z myślą o zastosowaniu w Mercedesie Klasy C stworzono także kilka świetnej jakości spoilerów tylnych. Mają one rozmaite formy i do ich wykonania zastosowano włókno szklane oraz ABS. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności samochodu. Co więcej, element podkreśli sportowy charakter pojazdu i świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia. Spoilery powstałe z ABS dostępne są w różnych wersjach wykończenia.

Do montażu w pojazdach Mercedes Klasy C dedykowanych jest także wiele funkcjonalnych splitterów przednich. Dokładka pod zderzak nie tylko optycznie obniży wysokość nadwozia, ale też odczuwalnie poprawi aerodynamikę pojazdu. Dzięki elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Splittery przednie tworzone są z solidnego ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy wysyłane są wraz z zestawem montażowym i nie wymagają malowania przed instalacją.

Te i wiele innych nowoczesnych produktów, jakie do Mercedesa Klasy C oferuje Maxton Design to elementy wyjątkowe. Wyróżnia je piękne wzornictwo oraz świetna jakość wykonania. Jeśli chcesz naprawdę oryginalnie i funkcjonalnie wyposażyć swój pojazd, z pomocą elementów wyposażenia od Maxton Design bez trudu osiągniesz ten cel.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel