Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

B Klasa

Specjalnością marki Maxton Design jest produkcja nowoczesnych i wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku i jest dziś jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. Producent wytwarza oryginalne splittery, zderzaki, dokładki progów, dyfuzory czy spoilery. Warto również zwrócić uwagę na niebanalne akcesoria tuningowe, np. brewki, owiewki, ramki świateł czy otwory maski. Z pomocą wszystkich wspomnianych części zadbasz zarówno o wygląd, jak i aerodynamikę swojego samochodu. Maxton Design oferuje elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek.
Do produkcji wysokiej jakości części tuningu Maxton Design stosowane są tylko najlepsze materiały. Twórcy wyposażenia sięgają najczęściej po ABS oraz włókno szklane. Tworzywa cechuje duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Zarówno włókno szklane, jak i ABS nie są podatne na wilgoć i nie ulegają szkodliwemu wpływowi skrajnych temperatur. Dzięki tym właściwościom materiały świetnie sprawują się w produkcji estetycznych części tuningu optycznego oraz pozostałych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów.

Wśród wielu produktów marki Maxton Design znajduje się także ciekawy element dedykowany użytkowi w Mercedesie Klasy B W245. To nowoczesny i funkcjonalny splitter przedni. Produkt tego typu odświeży wygląd samochodu, a także bezpośrednio przyczyni się do polepszenia jego aerodynamiki. Za sprawą elementu wizualnie obniży się nadwozie, a pojazd zyska bardziej sportowy charakter. Co więcej, dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą naciśnie na przednią oś, w efekcie czego poprawi się przyczepność oraz stabilność pojazdu. Element został wykonany z ABS i występuje w kilku wersjach wykończenia: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Splitter nie wymaga dodatkowego malowania i wysyłany jest wraz z zestawem montażowym.

Wyroby tuningowe marki Maxton Design to jedne z najczęściej wybieranych elementów wyposażenia. Produkty te cechuje piękny design oraz wysoka jakość wykonania. Inwestując w wysokogatunkowe elementy tuningu Maxton Design zyskasz nie tylko ciekawie urządzony samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel