Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

A35 AMG

Maxton Design jest producentem najwyższej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu estetycznych, a przy tym solidnych elementów, z pomocą których zadbasz o wygląd oraz aerodynamikę swojego samochodu. Oferta marki pełna jest wysokogatunkowych splitterów, dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów czy spoilerów. Maxton Design proponuje fanom tuningu także szeroki wybór akcesoriów, np. ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. Wyroby tuningowe tworzone są z myślą o samochodach aż kilkudziesięciu marek, dzięki czemu firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Każdy z elementów tuningu marki Maxton Design wykonany jest z trwałego materiału. W procesach produkcyjnych wykorzystywane są głównie ABS i włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne, a także niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Materiały doskonale radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów, które znaleźć można w podstawowym wyposażeniu samochodów. Nowoczesne produkty oferowane przez Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Maxton Design tworzy wysokiej jakości wyposażenie tuningowe do pojazdów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa A35 AMG W177. Z przeznaczeniem do użytku w tym modelu powstał m.in. element będący przedłużeniem spoilera oraz dokładki boczne spoilera. Produkty te utrzymane są w podobnej stylistyce i najlepiej będą się prezentować zestawione razem. Nakładka spoilera ma kształt niewielkiej lotki, która przyczyni się do poprawy przyczepności samochodu. Z kolei dokładki boczne spoilera podkreślą sportowy charakter pojazdu i wyróżnią go na ulicy. Obydwa wspomniane produkty powstały z ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Elementy posiadają certyfikaty jakości i są gotowe do użytku.

Do montażu w Mercedesie A35 AMG W177 przeznaczone są również wysoce estetyczne dokładki progów oraz splittery tylne boczne. Elementy sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a pojazd nabierze bardziej sportowego i nowoczesnego wyglądu. Listwy progów stanowią doskonałe uzupełnienie dla pozostałych części tuningu i dzięki nim całość stanie się w pełni estetyczna i spójna. Splittery są przedłużeniem dokładek i doskonale skomponują się z pozostałymi elementami tuningu znajdującymi się w tylnej części samochodu. Zarówno dokładki jak i splittery powstały z wysokogatunkowego ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy Mercedesa A35 AMG W177 czeka również kilka wyjątkowo interesujących splitterów przednich. Produkty różnią się designem, ale łączy je doskonała jakość wykonania. Za sprawą splittera przedniego wizualnie obniży się nadwozie, dzięki czemu samochód zyska zupełnie nowy wygląd. Element wyraźnie przyczyni się do polepszenia aerodynamiki. Będzie to wynikiem zwiększenia siły, z jaką powietrze przepływające pod zderzakiem dociśnie przednią oś. W rezultacie polepszy się przyczepność i stabilność. Splittery występują w trzech estetycznych rodzajach wykończenia - teksturowanym, połyskującym oraz carbonowym. Produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Maxton Design funkcjonuje na ryku motoryzacyjnym od wielu lat i jest dziś jednym z najpopularniejszych twórców tuningu w Europie. Producent zajmuje się tworzeniem tuningu, który łączy w sobie nowoczesne wzornictwo oraz doskonałą jakość wykonania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel