Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W177 [2018-2023]

Maxton Design zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Producent zyskał uznanie dzięki asortymentowi pełnemu doskonałej jakości elementów wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek. Firma proponuje miłośnikom motoryzacji ciekawe splittery, spoilery, zderzaki, dokładki progów czy dyfuzory. Do nich dobrać można również oryginalne akcesoria w postaci ramek świateł, owiewek czy brewek. Wszystkie z nich są wysokogatunkowymi elementami wyposażenia, które przykują uwagę wszystkich miłośników nowoczesnego tuningu optycznego. Z pomocą wyrobów Maxton Design odmienisz wygląd swojego samochodu, a także zadbasz o jego aerodynamikę.
Do produkcji części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz elastyczne. Tworzywa nie są podatne na wilgoć i nie niszczą się pod wpływem niskich lub wysokich temperatur. Włókno szklane i ABS bardzo dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Nowoczesne elementy wyposażenia proponowane przez Maxton Design posiadają wymagane certyfikaty jakości i mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

W szerokiej ofercie marki Maxton Design znajduje się wiele interesujących propozycji części tuningu do Mercedesa A W177 . Do zastosowania w tym modelu przeznaczone są m.in. dokładki progów. Listwy optycznie obniżą nadwozie, dodając samochodowi bardziej sportowego charakteru. Produkty połączą elementy tuningu znajdujące się w tylnej i przedniej części pojazdu, dzięki czemu całość będzie się prezentować jednolicie oraz estetycznie. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Wraz z listwami kupić można również taśmę ozdobną w kolorze czerwonym albo białym.

Z myślą o zastosowaniu w Mercedesie A W177 zaprojektowano także oryginalny element będący przedłużeniem spoilera oraz jego efektowne dokładki boczne. Produkty te najkorzystniej wyglądają zestawione razem i świetnie będą się prezentować wraz z pozostałymi częściami tuningu. Nakładka spoilera ma kształt niedużej lotki, którą montuje się przy pomocy taśmy dwustronnej, zamieszczonej na jej wewnętrznej części. Za jej sprawą powietrze przepływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność. Zarówno przedłużenie, jak i dokładki boczne dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do wykorzystania w Mercedesie A W177 dedykowane są także trzy doskonałej jakości splittery przednie. Elementy tego typu sprawiają, że wizualnie obniża się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyskuje zdecydowanie bardziej sportowy wygląd. Produkt ma także bezpośredni wpływ na poprawę aerodynamiki. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze, które przepływa pod zderzakiem, zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś. W wyniku tego wyraźnie poprawi się przyczepność oraz stabilność. Każdy ze splitterów zachwyca nowoczesnym designem. Produkty występują w kilku rodzajach struktury powierzchni i wysyłane są wraz z zestawem montażowym.

Zakup wysokogatunkowych części Maxton Design to bardzo dobra decyzja. W jej efekcie zadbasz o wygląd oraz aerodynamikę swojego pojazdu, a także zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel