Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design koncentruje działalność na wytwarzaniu wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Producent jest jednym z wiodących na rynku i oferuje wyjątkowe elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Na asortyment marki składają się przede wszystkim wysokogatunkowe splittery, dokładki progów, dyfuzory, zderzaki czy spoilery. Dzięki tym produktom zadbasz nie tylko o wygląd, ale też o aerodynamikę swojego samochodu. Wyroby tuningowe oferowane przez Maxton Design łączą w sobie śwetną jakość wykonania oraz niebanalny design. Jeśli szukasz naprawdę oryginalnych elementów wyposażenia, powinieneś bliżej zapoznać się z oferta producenta.
Każdy z nowoczesnych produktów tuningowych Maxton Design tworzony jest z wysokogatunkowego materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są ABS oraz włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Włókno szklane i ABS posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Tworzywa mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i bardzo dobrze radzą sobie zarówno w produkcji części tuningu, jak i wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów.

Maxton Design ma w swojej ofercie także estetyczny spoiler tylny do Mercedesa Klasy A W176. Produkt ma estetyczną formę i podkreśli sportową sylwetkę pojazdu. Element sprawi, że powietrze opływające karoserię zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, co przełoży się na wyraźne wzmocnienie przyczepności pojazdu. Spoiler ma kształt niedużej lotki, którą wyposażono w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą trwały i dokładny montaż. Element posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Produkt występuje w trzech wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej.

Maxton Design jest wiodącym producentem części tuningu optycznego w Europie. Firma ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby nowocześnie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny i stosuje tylko najwyższej jakości materiały. Jeżeli zależy Ci na trwałych elementach tuningu, które posłużą w świetnym stanie przez długi czas, wybór produktów od Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel