Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

A45 AMG

Polska firma Maxton Design specjalizuje się w produkcji estetycznych oraz niezwykle solidnych części samochodowego tuningu optycznego. Producent nieustannie rozszerza swój asortyment i ma w ofercie elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Firma tworzy ciekawe spoilery, splittery, dyfuzory, dokładki progów czy zderzaki. Wspomniane elementy pozwolą nie tylko odmienić wygląd samochodu, ale też bezpośrednio przyczynią się do polepszenia aerodynamiki pojazdu. Dzięki tak bogatej ofercie, Maxton Design uznawany jest za jednego z najpopularniejszych i najbardziej konkurencyjnych twórców części tuningu w Europie.
Do wykonania wysokiej jakości części Maxton Design stosowane są najlepsze materiały. Do najczęściej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Materiały nie ulegają szkodliwemu oddziaływaniu wilgoci ani skrajnych temperatur. Dlatego też włókno szklane i ABS doskonale sprawdzają się w produkcji wielu elementów motoryzacyjnych, w tym części tuningu oraz pozostałych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Gotowe wyroby oferowane przez Maxton Design posiadają powłokę chroniącą przed negatywnym wpływem promieni UV.

Na posiadaczy samochodów Mercedes A W176 AMG czeka kilka wyjątkowo interesujących produktów. Na szczególną uwagę zasługują splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty uzupełniają się wzajemnie i najlepiej wyglądają zestawione razem. Za ich sprawą wizualnie obniży się nadwozie, przez co pojazd nabierze ciekawszego i bardziej sportowego wyglądu. Zarówno dokładka, jak i splittery zostały wykonane z ABS i dostępne są w kilku estetycznych wersjach wykończenia powierzchni. Dodatkowo, produkty posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i nie ma konieczności malowania ich przed instalacją.

Do montażu w Mercedesie A W176 AMG dedykowany jest także ciekawy element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Produkt ma formę estetycznej i niewielkich rozmiarów lotki, którą montuje się przy pomocy taśmy dwustronnej, zamieszczonej na jego wewnętrznej części. Nakładka zaakcentuje sportowy wygląd samochodu i będzie doskonałym uzupełnieniem dla pozostałych części tuningu. Lotka sprawi także, że powietrze spływające po karoserii mocniej przyciśnie tylną oś, w efekcie czego wyraźnie poprawi się przyczepność samochodu. Nakładka dostępna jest w kilku estetycznych wersjach wykończenia i posiada zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Produktem, który znacząco wpłynie na aerodynamikę Mercedesa A W176 AMG jest wysokiej jakości splitter przedni. Element optycznie obniży wysokość nadwozia i doda pojazdowi sportowego charakteru. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać większy nacisk na przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności oraz stabilności. Produkt występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Element jest gotowy do użytku i uzyskał za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design działa w branży od wielu lat i ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku europejskim. Firma posiada w ofercie wszystko, co poprawi aerodynamikę oraz odmieni oryginalny wygląd samochodu. Jeżeli chcesz zadbać o prezencję pojazdu i szukasz najlepszych na rynku części, powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą polskiej marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel