Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W176 [2012-2015]

Maxton Design to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom nowoczesnego tuningu optycznego. Firma skupia działalność na wytwarzaniu estetycznych, a przy tym solidnych splitterów, dokładek progów, zderzaków, spoilerów czy dyfuzorów. Do nich dobrać można również niebanalne akcesoria tuningowe, np. brewki, ramki świateł, owiewki czy grille. Z ich pomocą samodzielnie i bez najmniejszych trudności poprawisz aerodynamikę swojego samochodu, a także odmienisz jego dotychczasowy wygląd. Produkty z oferty Maxton Design powstają z myślą o samochodach kilkudziesięciu marek. Za sprawą tak rozbudowanej oferty firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Zakład produkcyjny firmy Maxton Design wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny. Do wyrobu wspomnianych elementów tuningu wykorzystywane są najlepsze materiały, wśród których najpopularniejszymi są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz elastyczność. Materiały nie są podatne na wilgoć i nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych lub chemicznych. Włókno szklane i ABS bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu oraz pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Części tuningu od Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i przed wysyłką przechodzą szczegółową kontrolę jakości.

Wśród niezliczonej ilości produktów Maxton Design nie brakuje wysokiej jakości części do Mercedesa A W176. Na właścicieli tego modelu czeka wiele ciekawych splitterów tylnych środkowych oraz bocznych. Produkty tego typu mają estetyczne zastosowanie i stosuje się je w celu efektownego wykończenia całościowego tuningu pojazdu. Elementy najlepiej wyglądają zamontowane razem. Wówczas stworzą spójny stylistycznie komplet, który zaakcentuje sylwetkę pojazdu. Splittery powstały z nowoczesnego tworzywa ABS i dostępne są w kilku ciekawych wersjach wykończenia.

Do użytku w Mercedesie A W176 dedykowane są również niebanalne dokładki progów. Elementy wizualnie obniżą nadwozie i świetnie skomponują się ze splitterami tylnymi oraz przednim. Produkty zaakcentują sportowy wygląd samochodu i z pewnością przykują uwagę wielu miłośników motoryzacji. Listwy progów powstały z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy nabyć można wraz z taśmą dekoracyjną w kolorze czerwonym albo białym. Produkty mają zabezpieczenie UV i nie ma konieczności malowania ich przed montażem.

Właściciele Mercedesa A W176 z pewnością zwrócą uwagę na ciekawy spoiler oraz element będący przedłużeniem spoilera. Produkty mają kształt niedużych lotek, które montuje się za pomocą taśmy dwustronnej, zamieszczonej na ich wewnętrznej stronie. Dzięki wspomnianym elementom powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, w rezultacie czego poprawi się przyczepność samochodu, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Zarówno spoiler, jak i nakładka powstały z ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

W wyposażeniu tuningowym Mercedesa A W176 nie może zabraknąć nowoczesnego splittera przedniego. W asortymencie Maxton Design znajduje się kilka tego typu produktów, w tym oryginalny splitter przedni racing. Dzięki dokładce pod zderzak wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a pojazd zyska zupełnie nowy i bardziej sportowy wygląd. Splitter przedni ma również wpływ na poprawę aerodynamiki pojazdu. Dzięki elementowi powietrze dostające się pod zderzak zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, co przełoży się na wyraźną poprawę przyczepności i stabilności. Wszystkie splittery przednie (z wyjątkiem elementu racingowego) dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Produkty mają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są odporne na wilgoć.

Nowoczesne części tuningu optycznego Maxton Design stosowane są przez miłośników motoryzacji na całym świecie. Producent tworzy elementy, które łączą w sobie piękny design oraz doskonałą jakość wykonania. Jeśli szukasz elementów wyposażenia posiadających te cechy - zakup produktów z oferty Maxton Design będzie bardzo dobrym wyborem.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel