Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

A Klasa

Maxton Design jest uznanym na całym świecie producentem nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma istnieje na rynku od wielu lat i ma ugruntowaną pozycję wśród marek europejskich. Producent ma w ofercie szeroką gamę części i akcesoriów tuningowych, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu, a także przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. Maxton Design zyskał popularność dzięki produkcji wysokogatunkowych splitterów, zderzaków, dokładek progów, dyfuzorów czy spoilerów. Wszystkie te elementy zachwycają designem i doskonałą jakością wykonania. Wspomniane części wyposażenia dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, dzięki czemu firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Każdy z elementów tuningu optycznego Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego materiału, pochodzącego od uznanych dostawców. Twórcy tuningu najczęściej sięgają po ABS w różnych rodzajach oraz włókno szklane. Tworzywa są elastyczne, odporne na uszkodzenia oraz wpływ czynników atmosferycznych, a także wytrzymałe. Materiały świetnie sprawdzają się w procesach produkcyjnych zarówno części tuningu, jak i wielu innych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Wyroby tuningowe Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty jakości i są zabezpieczone warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

W asortymencie Maxton Design nie brakuje wysokiej jakości elementów wyposażenia do Mercedesa Klasy A. Z oferty producenta skorzystają w szczególności posiadacze modeli W176/FL oraz W 177. Z przeznaczeniem do zastosowania w tych modelach przeznaczone są m.in. spoilery oraz nakładki na spoilery. Elementy te mają formę niedużych lotek, które podkreślają sportowy charakter samochodu, a także przyczyniają się do polepszenia aerodynamiki. Każdy ze spoilerów powstał z wysokiej jakości ABS i jest dostępny w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Produkty są gotowe do użytku i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do wykorzystania w samochodach Mercedes Klasy A dedykowane są również estetyczne dokładki progów. Za sprawą tego typu produktów wizualnie obniży się nadwozie, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Listwy progów są łatwe w montażu i połączą elementy tuningu znajdujące się w przedniej i tylnej części samochodu w całość, która w ciekawy sposób wyeksponuje walory estetyczne samochodu. Do wykonania dokładek progów wykorzystano ABS, dzięki czemu produkty dostępne są w kilku rodzajach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Z myślą o samochodach Mercedes klasy A stworzono także wiele nowoczesnych splitterów tylnych - bocznych oraz środkowych. To wysoce estetyczne elementy, za sprawą których wizualnie obniża się wysokość nadwozia, a samochód nabiera bardziej sportowego charakteru. Splittery tylne są doskonałym uzupełnieniem dla splittera przedniego oraz dokładek progów. Dobrane w ten sposób produkty tworzą spójną całość, która wyróżni samochód na ulicy i zapewni większą przyjemność jego użytkowania.

Na posiadaczy Mercedesów klasy A czeka także szeroka gama funkcjonalnych i estetycznych splitterów przednich. Elementy nie tylko podkreślą sportowy wygląd samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia aerodynamiki pojazdu. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, w wyniku czego wyraźnie polepszy się przyczepność i stabilność. Każdy ze splitterów powstał z ABS i dostępny jest w kilku rodzajach struktury powierzchni. Elementy nie wymagają malowania i są odporne na wilgoć.

Maxton Design to niekwestionowany lider na rynku. Firma od wielu lat zaopatruje rynek w nowoczesne i wysokogatunkowe części tuningu. Produkty te przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, ceniącym sobie nowoczesne wzornictwo i doskonałą jakość wykonania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel