Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

XF

W niezwykle bogatej ofercie marki Maxton Design znajdziesz wiele ciekawych części samochodowego tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i jest obecnie jednym z liderów na rynku europejskim. Firma zajmuje się wytwarzaniem wysokogatunkowych spoilerów, splitterów, dokładek progów, zderzaków czy dyfuzorów. To estetyczne i bardzo wytrzymałe produkty, które posłużą Ci w świetnym stanie przez bardzo długi czas. Na miłośników motoryzacji czeka też ciekawy wybór nowoczesnych akcesoriów tuningowych w postaci grilli, brewek, ramek świateł czy owiewek. Dzięki nim bez trudu odświeżysz wygląd swojego samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę.
Do wykonania części tuningu Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze tworzywa. Jednymi z najczęściej stosowanych są włókno szklane i ABS. Materiały posiadają certyfikaty jakości i cechuje je odporność na uszkodzenia, elastyczność i wytrzymałość. Z tego względu tworzywa są powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu oraz wielu innych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Elementy wyposażenia Maxton Design przed wysyłką do klienta przechodzą szczegółowe kontrole, co umożliwia wyeliminowanie z obiegu produktów nie spełniających wszystkich norm jakości.

Posiadacze samochodu Jaguar XF również znajdą w asortymencie Maxton Design coś dla siebie. Producent proponuje do jego wyposażenia estetyczne dokładki progów. Elementy te mają ciekawy design i zaakcentują nowoczesną sylwetkę pojazdu. Listwy sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co samochód będzie się prezentował bardziej sportowo. Dokładki zostały wykonane z solidnego ABS i występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Listwy nie wymagają malowania i możesz do nich dobrać taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

Aby ciekawie wyposażyć Jaguara XF, z pewnością przydadzą Ci się splittery tylne boczne. Elementy tego typu są dopełnieniem dla splittera przedniego oraz dokładek progów. Wypełniają przestrzeń między listwami pod progi a tylną częścią samochodu i czynią tuning jedną, estetyczną całością. Splittery tylne boczne cieszą oko designem i będą interesującą ozdobą dla samochodu. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni.

Produktem, który poprawi aerodynamikę Twojego Jaguara XF, jest funkcjonalny spoiler tylny. Element ma postać niewielkiej lotki, która jest lekka i łatwa w instalacji. Dzięki produktowi tego typu powietrze spływające po karoserii z większą siłą naciśnie na tylną oś, co poskutkuje wyraźną poprawą w kwestii przyczepności pojazdu. Spoiler ma nowoczesną formę i zaakcentuje sportowy wygląd samochodu. Lotka została wyposażona w taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjny montaż. Spoiler posiada zabezpieczenie UV i nie wymaga dodatkowego malowania.

Właścicieli Jaguara XF z pewnością zainteresują nowoczesne splittery przednie. To świetnej jakości dokładki pod zderzak, które przyczynią się do poprawy aerodynamiki pojazdu. Produkty wizualnie obniżą wysokość nadwozia, co sprawi, że pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Dzięki dokładce powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać większy nacisk na przednią oś. Skutkiem tego będzie zauważalne polepszenie przyczepności i stabilności. Produkty dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki przychodzą wraz z zestawem montażowym i posiadają zabezpieczenie w formie powłoki chroniącej przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Z pomocą produktów Maxton Design wyróżnisz swój samochód na ulicy i znacznie zwiększysz przyjemność jego użytkowania. Oferta producenta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają najlepszych elementów wyposażenia. Takich, które są wykonane z najlepszych materiałów i zachwycają designem.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel