Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3 [2017-2020]

Maxton Design to istniejące od wielu lat, nowoczesne przedsiębiorstwo, które swoją działalność obraca wokół produkcji części tuningu optycznego do samochodów. Oferta marki pełna jest świetnej jakości spoilerów, dokładek progów, dyfuzorów, splitterów czy zderzaków. Oprócz nich, producent oferuje także bogaty wybór akcesoriów tuningowych w postaci grilli, owiewek, ramek świateł czy brewek. Dzięki tym produktom uzyskasz wyjątkowy tuning optyczny, który wyróżni Twój samochód na ulicy i zapewni znacznie większą przyjemność jego użytkowania. Maxton Design proponuje wyposażenie do samochodów kilkudziesięciu najpopularniejszych marek.
Części tuningu Maxton Design powstają z solidnych materiałów. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są włókno szklane i ABS. Tworzywa charakteryzuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Z tego względu materiały doskonale nadają się do produkcji wielu części motoryzacyjnych, w tym tuningu czy elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Zarówno ABS, jak i włókno szklane zostały wyróżnione certyfikatem TUV. Każdy z wyrobów Maxton Design posiada warstwę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

W bogatej ofercie producenta nie mogło zabraknąć części tuningu optycznego do samochodu Hyundai I30 MK3. Z oferty Maxton Design skorzystać mogą przede wszystkim posiadacze modeli Hatchback oraz Fastback. Do ich wyposażenia przeznaczone są m.in ciekawe splittery tylne środkowe i splittery tylne boczne. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, stanowiące ciekawy akcent stylu sportowego. Elementy optycznie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd nabierze bardziej nowoczesnego wyglądu. Splittery zostały wykonane z ABS i dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Do wykorzystania w pojazdach Hyundai I30 MK3 przeznaczone są także efektowne dokładki progów. Za ich sprawą nadwozie także ulega optycznemu obniżeniu, a to dodaje samochodowi bardziej sportowego stylu. Listwy pod progi łączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Do wyboru są ciekawe dokładki racingowe, klasyczne listwy z ABS w trzech wersjach wykończenia oraz wyjątkowe dokładki progów w kolorze czerwonym. Dzięki nim tuning stanie się naprawdę interesujący, a to z pewnością przełoży się na zwiększenie komfortu jazdy.

Właściciele samochodu Hyundai I30 MK3 bez wątpienia zainteresują się ciekawymi splitterami przednimi. Maxton Design posiada w asortymencie kilka różnych modeli dokładek przednich. Jest to klasyczny splitter z ABS, nowoczesny splitter racingowy oraz niebanalne splittery przednie boczne w kolorze czerwonym. W skład produktu racingowego wchodzą stalowe wsporniki oraz estetyczna, płaska dokładka z ABS (CNC). Splitter przedni to produkt, który wpływa na poprawę aerodynamiki pojazdu. Dzięki niemu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś, w rezultacie czego wyraźnie poprawia się przyczepność i stabilność pojazdu. Produkty posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Maxton Design to jeden z liderów wśród firm proponujących nowoczesne części tuningu optycznego. Marka jest doskonale znana miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Wybierając jej produkty dokonujesz najlepszej inwestycji, która poskutkuje efektownie urządzonym samochodem oraz znacznie większą przyjemnością z jego eksploatacji.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel