Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Transit

Maxton Design to doskonale znany, miłośnikom motoryzacji, producent nowoczesnych części tuningu optycznego. Firma już od wielu lat jest jednym filarów rynku europejskiego. W ofercie marki znajduje się wszystko to, co pomoże poprawić aerodynamikę samochodu, i co odświeży jego wygląd. Asortyment Maxton Design stanowią przede wszystkim estetyczne splittery, dokładki progów, zderzaki, dyfuzory czy spoilery. Dla bardziej wymagających, firma stworzyła ciekawe propozycje akcesoriów tuningowych. Wśród nich znaleźć można oryginalne owiewki, ramki świateł, brewki czy grille. Produkty oferowane przez firmę dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dlatego też producent zyskał miano jednego z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Każdy z wyrobów Maxton Design tworzony jest z najlepszych materiałów, pochodzących od znanych dostawców. Twórcy tuningu najchętniej sięgają po włókno szklane i ABS. Tworzywa mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji np. części tuningu optycznego oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodowe. ABS i włókno szklane są elastyczne, wytrzymałe i odporne na wilgoć oraz niskie bądź wysokie temperatury. Materiały posiadają także certyfikat TUV, który potwierdza ich wysoką jakość. Każdy z końcowych produktów Maxton Design przed przekazaniem do wysyłki przechodzi dodatkową kontrolę, która pozwala wycofać z obiegu towary nie spełniające wszystkich norm jakości.

Maxton Design tworzy elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek. Wśród nich dostępnych jest także kilka godnych uwagi elementów powstałych z przeznaczeniem do użytku w Fordzie Transit (Custom oraz MK8). Posiadacze tych modeli znajdą tu m.in. ciekawe dokładki progów. To komplet listew o dwóch rozmiarach, idealnie dopasowanych do Forda Transit Custom. Za ich sprawą wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a pojazd nabierze ciekawego i nieco bardziej sportowego wyglądu. Dokładki zostały wykonane z solidnego ABS i dostępne są w trzech typach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Listwy pod progi to produkty łączące wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Dzięki nim pojazd będzie się prezentować się spójnie i estetycznie, co z pewnością wpłynie na przyjemność jazdy.

Do wyposażenia Forda Transit przeznaczone są także ciekawe splittery tylne boczne. To stricte estetyczne elementy wyposażenia, których zadaniem jest wypełnienie wolnej przestrzeni między dokładkami progów a tylną częścią pojazdu. Dokładki mają ciekawy design i będą nowoczesnym akcentem, podkreślającym charakter samochodu. Produkty postały z ABS i posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Splittery występują w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Elementy te nie wymagają dodatkowego malowania i są gotowe do użytku.

Posiadacze Forda Transit z pewnością zwrócą uwagę na ciekawe splittery przednie. Produkty tego typu odczuwalnie poprawią aerodynamikę samochodu. Dzięki dokładce przedniej powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, w rezultacie czego polepszy się przyczepność i stabilność pojazdu. Zauważalne będzie to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter przedni doskonale skomponuje się z dokładkami progów oraz splitterami tylnymi bocznymi. Dokładki proponowane przez Maxton Design cechuje ciekawe wzornictwo. Elementy będą oryginalnymi ozdobami samochodu i dodadzą mu zupełnie nowego, świeżego wyglądu. Dokładki dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Maxton Design to jeden z liderów na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma słynie z produkcji tuningu najwyższej jakości, który posłuży Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Oferta marki skierowana jest do wszystkich, którzy szukają niebanalnych elementów wyposażenia, wykonanych z najlepszych materiałów.
      pixelpixelpixelpixel