Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

S-Max

Maxton Design to marka znana miłośnikom nowoczesnego tuningu optycznego na całym świecie. Firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i jest jednym z liderów na rynku europejskim. Wśród oferowanych przez producenta elementów dostępnych jest wiele ciekawych splitterów, dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów czy spoilerów. Asortyment marki pełen jest także nowoczesnych akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, ramek świateł, grilli czy brewek. Maxton Design tworzy elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu znanych marek, co czyni ją jedną z wiodących w branży. Z pomocą wspomnianych produktów bez trudu odświeżysz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę.
Włókno szklane i ABS są materiałami, po które najczęściej sięgają twórcy części tuningu optycznego. Tworzywa wykazują podobne właściwości i są nimi: wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Materiały nie ulegają oddziaływaniu wilgoci i są odporne na niskie bądź wysokie temperatury. Z tego też względu ABS i włókno szklane zyskały tak szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Wykorzystywane są do wyrobu m.in. części tuningu oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów. Wyposażenie od Maxton Design posiada zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design tworzy elementy tuningu optycznego do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Forda S-Max. Temu modelowi dedykowane są estetyczne splittery tylne boczne. Ich zadaniem jest wypełnienie przestrzeni między dokładkami progów a wyposażeniem tylnej części pojazdu. Splittery doskonale komponują się ze splitterem przednim i dokładkami progów, przez co tuning staje się spójny i efektowny. Produkty występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Są gotowe do montażu i nie wymagają dodatkowego malowania.

Posiadacze Forda S-Max mogą się także zdecydować na wybór ciekawych dokładek progów. Listwy optycznie obniżą nadwozie, przez co pojazd nabierze zupełnie nowego i sportowego charakteru. Elementy stanowią połączenie tuningu tylnej i przedniej części pojazdu. Dokładki zostały wykonane z solidnego ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Dzięki temu uzyskasz nowoczesny i estetyczny tuning, który podkreśli walory wizualne Twojego Forda S-Max.

Splitter przedni to kolejny produkt, jaki powstał z myślą o wyposażeniu Forda S-Max. Za jego sprawą wyraźnie poprawi się aerodynamika pojazdu, co będzie odczuwalne zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością. Dzięki dokładce powietrze dostające się pod zderzak będzie mocniej dociskać przednią oś. W efekcie tego zauważalnie poprawi się przyczepność i stabilność samochodu. Element powstał z ABS, które jest odporne na wilgoć i odpowiednio elastyczne. Splitter występuje w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia. Produkt przychodzi w komplecie z elementami montażowymi i instrukcją.

Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie UV, a przed przekazaniem do wysyłki przechodzi szczegółową kontrolę. Pomaga to wyeliminować towary wadliwe, a także zapewnia dostarczanie najwyższej jakości produktów do klientów na całym świecie.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel