Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Viper

Maxton Design to jeden z wiodących producentów wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Firma współpracuje z wieloma sklepami partnerskimi na całym świecie. Marka skupia swoją działalność na projektowaniu i wytwarzaniu estetycznych i trwałych spoilerów, dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów czy splitterów. Maxton Design tworzy także niebanalne akcesoria tuningowe w postaci nakładek na lusterka, brewek, ramek świateł, owiewek czy grilli. Dzięki tym elementom wyposażenia efektownie odświeżysz wygląd swojego samochodu i wpłyniesz na polepszenie aerodynamiki. Marka proponuje bogaty wachlarz części, które można dobrać do wielu pojazdów. To właśnie za sprawą tak rozbudowanej oferty, firma stała się jednym z liderów na rynku europejskim.
Części tuningu optycznego Maxton Design tworzone są z solidnych tworzyw, spośród których najczęściej wykorzystywanymi są ABS i włókno szklane. Materiały charakteryzuje odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, elastyczność i wytrzymałość. Włókno szklane i ABS służą produkcji wielu elementów motoryzacyjnych, w tym części tuningu optycznego oraz produktów standardowego wyposażenia samochodowego. Materiały uzyskały za swą jakość certyfikat TUV. Części tuningu Maxton Design są pokryte powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV.

Maxton Design oferuje wysokiej jakości produkty do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Wśród nich nie brak elementów powstałych z myślą o wyposażeniu Dodge Viper. Ten ciekawy samochód wymaga oryginalnej oprawy. Dlatego też do tego modelu przeznaczone są m.in. efektowne racingowe dokładki progów. To profesjonalne produkty, które zostały wykonane z ABS (CNC). Dzięki zastosowaniu tego materiału, listwy progów mają charakterystyczną, płaską formę. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, co sprawi, że pojazd będzie wyglądał zdecydowanie bardziej nowocześnie i sportowo. Dokładki doskonale skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia, wykonanymi z tego samego tworzywa. Listwy są gotowe do instalacji i zostały wyróżnione certyfikatem TUB MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o najbardziej wymagających posiadaczach Dodge Viper, powstał wyjątkowo interesujący dyfuzor tylny. Dokładka wykonana została z solidnego ABS (CNC), które jest odporne na wilgoć i bardzo wytrzymałe. Dyfuzor odmieni wygląd Twojego pojazdu i doda mu drapieżnego charakteru. Element ma specyficzną, dla produktów wykonanych z ABS (CNC), konstrukcję i składa się z płaskich części. Dyfuzor uzupełni tuning wykonany przy pomocy odpowiednich dokładek progów oraz splittera przedniego. Produkt przychodzi w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi.

Idealnym dopełnieniem tuningu Dodge Viper będzie montaż funkcjonalnego splittera przedniego. Maxton Design oferuje efektowny splitter przedni o budowie hybrydowej. Produkt składa się z pary stalowych wsporników oraz płaskiej dokładki z ABS (CNC), na której znajduje się element powstały z ABS o wykończeniu połyskującym. To oryginalny i rzadko spotykany produkt, który wyróżni Twój samochód na ulicy i przyciągnie spojrzenia wszystkich miłośników nowoczesnego tuningu optycznego. Za sprawą tego typu elementu nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a pojazd zyska zupełnie nowego wyglądu. Hybrydowy splitter przedni wyróżnia się konstrukcją - dokładka ma zdecydowanie większą szerokość niż zderzak i mocno wychodzi poza jego boki. To sprawia, że samochód prezentuje się wyjątkowo efektownie. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, co przyczyni się do zwiększenia przyczepności i stabilności.

Maxton Design funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma wielu fanów na całym świecie. Wybierając produkty marki dokonujesz inwestycji, która zwróci się w postaci znacznie zwiększonego komfortu jazdy i przyjemności użytkowania nowocześnie wyposażonego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel