Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Challenger

Maxton Design to specjalista w dziedzinie projektowania i wytwarzania nowoczesnych części tuningu optycznego. Firma działa w branży motoryzacyjnej od 2004 roku i jest znana miłośnikom motoryzacji na całym świecie. W ofercie producenta znajduje się wszystko, co pomoże odświeżyć wygląd pojazdu oraz poprawi jego aerodynamikę. Do tego celu przydadzą się estetyczne splittery, spoilery, zderzaki, dokładki progów czy dyfuzory. Aby ciekawie wykończyć tuning, przydadzą się też oryginalne akcesoria - brewki, ramki świateł, owiewki czy grille i nakładki na lusterka. Przedstawione elementy wyposażenia dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu światowych marek, co czyni Maxton Design jednym z najbardziej konkurencyjnych wytwórców tuningu w Europie.
Tworzywami, po które najczęściej sięgają twórcy elementów motoryzacyjnych, są ABS i włókno szklane. Materiały są bardzo wytrzymałe, elastyczne i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego też doskonale nadają się do wyrobu elementów podstawowego wyposażenia samochodów czy estetycznych części tuningu optycznego. ABS i włókno szklane posiadają certyfikat TUV, który potwierdza ich świetną jakość. Każdy z gotowy produktów Maxton Design pokryty jest warstwą chroniącą przed promieniami UV. Elementy posiadają także świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i są gotowe do instalacji.

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu Dodge Challenger i szukasz naprawdę wyjątkowych części tuningu optycznego, oferta Maxton Design z pewnością Ci się spodoba. Firma proponuje m.in. ciekawe splittery tylne boczne oraz splitter tylny środkowy. To niezwykle estetyczne produkty, które najlepiej wyglądają zamontowane razem. Za ich sprawą wizualnie obniży się wysokość nadwozia, dzięki czemu pojazd zyska zupełnie nowego, ciekawszego wyglądu. Elementy zostały wykonane z ABS i wybierać możesz spośród trzech typów wykończenia powierzchni: połyskującego, teksturowanego i carbonowego. Producent oferuje do nich także czerwoną lub białą taśmę ozdobną. Pozwoli Ci to stworzyć naprawdę oryginalny tuning, który podkreśli estetykę Twojego Dodge Challenger.

Do wyposażenia Dodge Challenger przeznaczone są także dwa interesujące splittery przednie. Jeden z nich jest klasycznym elementem wykonanym z ABS, a drugi to efektowny hybrydowy splitter, który zachwyca designem. W jego skład wchodzą solidne stalowe wsporniki oraz dokładka z ABS (CNC) z wierzchnim elementem wykonanym z ABS o wykończeniu połyskującym. Splitter klasyczny dostępny jest w trzech wariantach struktury: połyskującym, teksturowanym i carbonowym. Splitter przedni to funkcjonalny element, dzięki któremu powietrze, przepływające pod zderzakiem w trakcie jazdy, będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego poprawi się przyczepność i stabilność pojazdu, co będzie odczuwalne szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splittery przychodzą w komplecie z instrukcją instalacji.

Z pomocą produktów Maxton Design nie tylko estetycznie i nowocześnie urządzisz swój samochód, ale też zapewnisz sobie komfort jazdy i przyjemność jego użytkowania. Marka proponuje szeroki wybór części, które wyróżnia świetna jakość wykonania i efektowny design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel