Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

X5

Maxton Design to znany, w wielu krajach Europy, twórca świetnej jakości części tuningu optycznego. W ofercie marki znajduje się wszystko, co potrzebne, aby funkcjonalnie i efektownie wyposażyć samochód. Z pomocą tych produktów odmienisz wygląd swojego pojazdu i poprawisz jego aerodynamikę. Największymi grupami produktów w asortymencie Maxton Design są splittery, zderzaki, dyfuzory, spoilery oraz dokładki progów. Marka proponuje także ciekawy wybór akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, ramek świateł czy brewek. Wymienione części tuningu przeznaczone są do instalacji w samochodach kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Wysokogatunkowe części tuningu od Maxton Design powstają ze świetnej jakości tworzyw, pochodzących od znanych producentów. Najczęściej wybieranymi są ABS oraz włókno szklane. Materiały te mają podobne właściwości i są nimi wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego też obydwa te tworzywa mają tak duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich powstają solidne elementy standardowego wyposażenia pojazdów oraz estetyczne części tuningu optycznego. Produkty pochodzące od Maxton Design posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

W bogatej ofercie producenta znajduje się wiele ciekawych elementów tuningu. My jednak chcemy zwrócić uwagę na estetyczne elementy tuningu, jakie dedykowane są montażowi w BMW X5. Jednymi z nich są interesujące dokładki progów. Produkty wyróżniają się ciekawym designem i bez wątpienia będą przyciągać spojrzenia miłośników nowoczesnego tuningu optycznego. Dzięki tym elementom wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego wyglądu. Listwy progów są też elementami, które łączą tuning tylnej i przedniej części samochodu. Dokładki występują w teksturowanej, połyskujące i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu uda Ci się stworzyć ciekawy tuning, który podkreśli styl Twojego pojazdu.

Montaż interesujących splitterów tylnych bocznych będzie doskonałym dopełnieniem dla tuningu wykonanego przy pomocy dokładki tylnej oraz listew progów. Splittery mają nowoczesny design i dzięki nim Twoje BMW X5 stanie się efektownym pojazdem o sportowym wyglądzie. Aby dodatkowo zaakcentować tuning, możesz zdecydować się na dowolny wariant wykończenia powierzchni dokładek. Dostępne są: teksturowany, połyskujący i carbonowy. Do elementów tych dokupić możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Wyjątkowym elementem tuningu optycznego, jaki powstał z myślą o BMW X5 jest dokładka tylna. Produkt wyróżnia się ciekawym designem i będzie niemałą ozdobą dla Twojego pojazdu. Z pomocą tego elementu skutecznie odświeżysz wygląd samochodu i dodasz mu sportowego charakteru. Dokładka świetnie skomponuje się ze splitterami tylnymi bocznymi oraz dokładkami progów. Element wykonany jest z ABS - materiału solidnego, elastycznego oraz odpornego na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Decydując się na jego zakup możesz wybrać jedną z trzech wersji struktury powierzchni: połyskującą, teksturowaną lub carbonową.

Nowoczesny spoiler dachowy to kolejny element wyposażenia, jaki przeznaczony jest do montażu w BMW X5. Lotka od Maxton Design ma nowoczesną formę i dzięki niej Twój pojazd nabierze cech auta sportowego. Dzięki temu elementowi powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na wyraźne polepszenie przyczepności samochodu. Spoiler wyposażony jest w akrylową taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż. Element występuje w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Produktem, w który warto wyposażyć swoje BMW X5 jest splitter przedni. Przy pomocy tego elementu nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale też poprawisz jego aerodynamikę. Dokładka przednia sprawia, że wizualnie obniża się wysokość nadwozia i pojazd nabiera bardziej sportowego charakteru. Ponadto, Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem spowoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Produkt występuje w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni, a do niego możesz dokupić także efektowną taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

Oferta marki skierowana jest do najbardziej wymagających miłośników tuningu, którzy cenią sobie efektowne wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Wybór elementów wyposażenia od Maxton Design jest bardzo dobrą decyzją. W jej wyniku zyskasz szansę dokonania efektownego tuningu optycznego, który podkreśli charakter Twojego samochodu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel