Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Seria M6

Maxton Design jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która ma stabilną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Działalnością marki jest projektowanie i tworzenie wysokiej jakości części tuningu optycznego. Są to głównie dokładki progów, dyfuzory, spoilery, zderzaki czy splittery. W asortymencie producenta nie brak także mniejszych dodatków tuningowych, np. efektownych brewek, ramek świateł czy owiewek. Z pomocą tych elementów nie tylko poprawisz aerodynamikę swojego samochodu, ale też odmienisz prezencję swojego pojazdu. Tuning proponowany przez Maxton Design przeznaczony jest do montażu w samochodach kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Części tuningu optycznego od Maxton Design powstają z najlepszych na rynku materiałów, które dostarczane są przez znanych i cenionych dostawców. Do tworzyw tych należą ABS oraz włókno szklane. To wyjątkowo elastyczne, solidne i odporne na uszkodzenia materiały, z których tworzone są zarówno funkcjonalne elementy podstawowego wyposażenia pojazdów, jak i estetyczne części tuningu optycznego. Oferta marki skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Produkty od Maxton Design posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i zabezpieczono je warstwą chroniącą przeciw promieniom UV.

W bogatym asortymencie producenta nie mogło zabraknąć elementów tuningu dedykowanych montażowi w BMW M6. Jednymi z nich są efektowne dokładki progów. Za sprawą tych elementów tuningu wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Listwy progów są elementami, które spajają tuning tylnej i przedniej części samochodu. Aby dodatkowo podkreślić charakter pojazdu, możesz wybrać dowolną wersję wykończenia powierzchni dokładek: połyskującą, carbonową lub teksturowaną. Produkty nie wymagają malowania i są gotowe do samodzielnego montażu.

Z myślą o montażu w BMW M6 zaprojektowano także estetyczne splittery tylne boczne. To niewielkie, ale przydatne części tuningu optycznego. Uzupełniają wyposażenie, czyniąc je bardziej spójnym i estetycznym. Splttery tylne boczne najlepiej będą wyglądać w zestawieniu z dokładkami progów oraz splitterem przednim. Elementy te dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Pozwoli Ci to dokonać ciekawszego i spersonalizowanego tuningu, który zaakcentuje charakter Twojego pojazdu. Tuning wykonany przy pomocy dokładek możesz dodatkowo podkreślić przy pomocy taśmy dekoracyjnej w kolorze białym lub czerwonym.

Częścią tuningu optycznego, która wyraźnie poprawia aerodynamikę samochodu jest spoiler drzwi bagażnika. Lotka proponowana przez Maxton Design ma nowoczesną formę i doda Twojemu pojazdowi zupełnie nowego stylu. Dzięki temu produktowi powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności. Wyraźnie poczujesz to szczególnie w trakcie jazdy z większą prędkością. Spoiler bagażnikowy występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Element ten został także wyposażony w mocną taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Jeśli jesteś posiadaczem BMW M6 z pewnością zainteresujesz się splitterami przednimi, jakie powstały z myślą o wyposażeni tego pojazdu. Dzięki tym elementom tuningu optycznego efektownie urządzisz swój pojazd, a także zauważalnie poprawisz jego aerodynamikę. Dokładka pod zderzak jest elementem, za sprawą którego wizualnie obniża się wysokość nadwozia. Dlatego też montaż tego elementu skutkuje nadaniem pojazdowi sportowego charakteru. To z kolei z pewnością przełoży się na komfort jego użytkowania. Ponadto, splitter przedni powoduje, że powietrze przepływające pod zderzakiem w trakcie jazdy, mocniej dociska przednią oś. Skutkiem tego jest zauważalne wzmocnienie przyczepności i stabilności. Produkt dostępny jest w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Do elementu tego dobrać możesz także taśmę ozdobną w kolorze białym lub czerwonym.

Aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód potrzebne Ci będą wysokogatunkowe części tuningu, które są solidne i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Takimi właśnie cechami charakteryzują się produkty oferowane przez Maxton Design. Marka znana jest jako dostawca nowoczesnych i estetycznych elementów tuningu optycznego, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel