Zyskaj rabat kupując towary z kolekcji
W kolekcji
- Splittery Tylne Boczne V.4 Skoda Octavia RS Mk4Cena: 409,00 zł / komplet
Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Splittery Tylne Boczne V.4 Skoda Octavia RS Mk4
Pasuje do: Skoda Octavia RS Mk4 2020-
W bogatej ofercie sklepu internetowego marki Maxton Design znajdziesz bogaty wybór nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Z ich pomocą bez trudu poprawisz aerodynamikę swojego samochodu i odświeżysz jego dotychczasowy wygląd. Polski producent w sklepie internetowym oferuje przede wszystkim wysokiej jakości splittery, dokładki progów, zderzaki, spoilery czy dyfuzory. Wspomniane produkty tworzone są z najlepszych materiałów, posiadających certyfikaty jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Maxton Design swoim klientom proponuje elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Z myślą o modelu Skoda Octavia RS Mk4 zaprojektowano splittery tylne boczne v.2, które dostępne są w trzech opcjach wykończenia struktury powierzchni.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup splitterów tylnych bocznych v.3 do Skoda Octavia RS Mk4?
- są gotowe do montażu
- posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
- występują w kilku wersjach struktury powierzchni
- mają zabezpieczenie UV
- są wykonane z materiału ABS
Zestaw zawiera:
- Splittery Tylne Boczne (Prawy+Lewy)
- Zestaw montażowy
Produkt pasuje tylko z: SK-OC-4-RS-RS1+RS1R
Splittery tylne boczne v.3 od producenta Maxton Design przeznaczone do montażu w modelu Skoda Octavia RS Mk4 to części tuningowe, które w procesie produkcji zostały wykonane z materiału ABS. ABS to tworzywo, które znane jest ze zwiększonej odporności na drobne uszkodzenia, skrajnie niskie lub wysokie temperatury, jak również nadmierną wilgoć. Dzięki prezentowanym właściwościom ABS jest chętnie stosowany w przemyśle motoryzacyjnym do produkcji nie tylko części tuningowych, ale również podstawowych elementów wyposażenia samochodu. Dodatkowo splittery tylne boczne v.3 zostały zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.
Splittery tylne boczne v.3 przeznaczone do montażu w modelu Skoda Octavia RS Mk4 to typowo estetyczne elementy wyposażenia, które podkreślą sportowy wygląd samochodu oraz jego nowoczesny charakter. Elementy wypełniają wolną przestrzeń między dokładkami progów a dokładką tylną, dzięki czemu tuning pojazdu będzie spójny i nadzwyczaj efektowny. Splittery tylne boczne v.3 mają estetyczny design i przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom tuningu. Produkty dostępne są w trzech opcjach wykończeni powierzchni do wyboru: tekstura, połysk lub imitacja carbonu, dzięki czemu każdy wybierze opcję, która odpowiada jego indywidualnym preferencjom.
Powierzchnia Tylnych Bocznych Splitterów: | Textured |