Zyskaj rabat kupując towary z kolekcji
W kolekcji
- Przedłużenie Spoilera BMW Z4 M-Pack G29Cena: 662,00 zł / szt.
Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Przedłużenie Spoilera BMW Z4 M-Pack G-29
Pasuje do: BMW Z4 M-Pack G29 2018-
Producent Maxton Design zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokogatunkowych splitterów, spoilerów, zderzaków, dokładek progów oraz dyfuzorów. Wspomniane części tuningowe zamontowane w samochodzie nie tylko przyczynią się do zwiększenia jego estetyki, ale również wpłyną na ogólne polepszenie aerodynamiki pojazdu. Jeżeli jesteś właścicielem modelu BMW Z4 G29 M-Pack G29 i chcesz wyposażyć swój samochód w nowoczesne przedłużenie spoilera oferta Maxton Design przypadnie Ci do gustu. Element tuningowy wyróżnia się oryginalnym designem i wysoką jakością wykonania oraz wykończenia. Dodatkowo przedłużenie spoilera jest zabezpieczone przed szkodliwym wpływem nadmiernego promieniowania UV. Część tuningowa nie wymaga malowania przed montażem.
Dlaczego warto wybrać przedłużenie spoilera do BMW Z4 G29 M-Pack G29?
- posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
- występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni
- nie wymaga malowania
- jest łatwe w montażu
- poprawi aerodynamikę pojazdu
Przedłużenie spoilera do BMW Z4 G29 M-Pack G29 jest częścią tuningu, która widocznie odświeży wygląd Twojego pojazdu. Zamontowanie przedłużenia spoilera sprawi, że samochód nabierze bardziej sportowy wygląd, co przełoży się na komfort jego użytkowania. Za sprawą lotki powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś pojazdu, czego efektem będzie ulepszenie przyczepności samochodu. Przedłużenie spoilera od Maxton Design dostępne jest w kilku opcjach wykończenia struktury powierzchni: teksturowanej, połyskującej lub imitującej carbon, dzięki czemu masz szansę dokonania spersonalizowanego tuningu. W zestawie dostępna jest dwustronna taśma 3M, która pozwoli na profesjonalny montaż części tuningu optycznego Maxton Design.
Nowoczesne przedłużenie spoilera do BMW Z4 G29 M-Pack G29 wykonane zostało z materiału ABS. ABS do zakładów produkcyjnych Maxton Design dostarczane jest przez najlepszych europejskich dostawców i posiada certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Najważniejszymi właściwościami materiału jest wytrzymałość, elastyczność oraz zwiększona odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przedłużenie spoilera od Maxton Design posłuży Ci przed długi czas zachowując przy tym swój świetny wygląd.
Spoiler Cap Surface: | Textured |