Zyskaj rabat kupując towary z kolekcji
W kolekcji
- Przedłużenie Spoilera Audi A6 S-Line / S6 C8 AvantCena: 524,00 zł / szt.
Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Przedłużenie Spoilera Audi A6 S-Line/S6 C8 Avant
Pasuje do: Audi A6 S-Line C8 Avant 2019-
Audi S6 C8 Avant 2019-
Maxton Design od wielu lat produkuje nowoczesne i wysokogatunkowe części samochodowego tuningu optycznego. Firma ma ugruntowaną pozycję w branży, a jej asortyment zawiera wiele nowoczesnych spoilerów, splitterów, dokładek progów, dyfuzorów czy zderzaków. Wspomniane produkty pomogą zadbać nie tylko o wygląd, ale też o aerodynamikę samochodu. W ofercie producenta dostępne są również niebanalne akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek czy brewek. Do zastosowania w Audi A6 S-Line /S6 C8 Avant przeznaczony jest m.in. ciekawy element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Produkt ma nowoczesną formę i nie wymaga malowania przed instalacją.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup przedłużenia spoilera do Audi A6 S-Line /S6 C8 Avant?
- poprawi aerodynamikę samochodu
- ma zabezpieczenie UV
- występuje w kilku rodzajach wykończenia powierzchni
- jest odporne na wilgoć
- posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
Przedłużenie spoilera do Audi A6 S-Line /S6 C8 Avant zostało wykonane z nowoczesnego i solidnego tworzywa ABS. Materiał uzyskał certyfikat TUV i ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywo jest wytrzymałe, elastyczne i odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury. Materiał nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. ABS wykorzystywany jest przede wszystkim do wyrobu części tuningu, a także wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Przedłużenie spoilera marki Maxton Design zostało wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN, potwierdzającym jego wysoką jakość. Element posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.
Przedłużenie spoilera do Audi A6 S-Line /S6 C8 Avant podkreśli sportowy styl pojazdu i będzie idealnym uzupełnieniem dla pozostałych elementów wyposażenia. Produkt ma kształt niedużej lotki, która została wyposażona w pas mocnej taśmy dwustronnej. Dzięki nakładce powietrze spływające z karoserii mocniej dociśnie tylną oś, przez co polepszy się przyczepność samochodu. Lotka dostępna jest w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.
Spoiler Cap Surface: | Textured |