Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Vito

Maxton Design tworzy nowoczesne i estetyczne części samochodowego tuningu optycznego. Producent ma w ofercie szeroką gamę ciekawych dokładek progów, zderzaków, spoilerów, splitterów czy dyfuzorów. Bardziej wymagających fanów motoryzacji z pewnością zainteresują niebanalne akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy grille przednie. Z pomocą wymienionych elementów wyposażenia bez trudu odświeżysz wygląd pojazdu, a także przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. W ofercie Maxton Design znajdują się produkty przeznaczone do zastosowania w samochodach aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do produkcji wysokogatunkowych części Maxton Design wykorzystywane są przeważnie ABS i włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Tworzywa nie są podatne na wilgoć i nie ulegają szkodliwemu wpływowi wysokich albo niskich temperatur. Dlatego też włókno szklane i ABS z powodzeniem wykorzystywane są do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. Produkty tworzone przez Maxton Design mają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są pokryte specjalną warstwą zabezpieczającą przed negatywnym wpływem promieni UV.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do posiadaczy samochodów aż kilkudziesięciu marek, w tym Mercedesa Vito MK1 i MK2. Z myślą o tych modelach stworzono m.in. ciekawy element będący przedłużeniem zderzaka tylnego. Produkt ma estetyczną formę i będzie interesującą ozdobą pojazdu. Element świetnie skomponuje się ze spoilerem tylnym oraz dokładkami progów. Do wykonania przedłużenia wykorzystano wysokiej jakości włókno szklane. Dzięki temu dokładka jest wytrzymała i posłuży w świetnym stanie przez bardzo długi czas. Element należy przed montażem dopasować i pomalować. Przedłużenie zostało pokryte powłoką chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Do użytku w Mercedesie Vito przeznaczone są także ciekawe dokładki progów. Elementy wyróżniają się estetycznym designem i podkreślą wyjątkowy styl pojazdu. Dokładki wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co samochód zyska zupełnie nowy, sportowy charakter. Produkty najlepiej będą wyglądać wraz ze spoilerem tylnym i przedłużeniem zderzaka tylnego. Do wykonania dokładek wykorzystano włókno szklane. Produkty uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Z mylą o montażu w Mercedesie Vito powstały nowoczesne i funkcjonalne spoilery tylne. Za sprawą produktów powietrze przepływające po karoserii zacznie mocniej dociskać tylną oś, w wyniku czego wyraźnie polepszy się przyczepność samochodu. Co więcej, spoilery zaakcentują sportowy charakter pojazdu i będą idealnym uzupełnieniem dla pozostałych części tuningu optycznego. Produkty są pokryte warstwą zabezpieczającą przed szkodliwym wpływem promieni UV. Spoilery wymagają dopasowania i pomalowania przed montażem.

Maxton Design ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby poprawić aerodynamikę samochodu oraz odświeżyć jego wygląd. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i jest jedną z najpopularniejszych na rynku w Europie.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel