Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

V Klasa

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich, którzy chcą odmienić wgląd swojego samochodu oraz poprawić jego aerodynamikę. Specjalnością firmy jest produkcja nowoczesnych i estetycznych splitterów, zderzaków, spoilerów, dyfuzorów czy dokładek progów. W asortymencie Maxton Design dostępne są również niebanalne akcesoria, np. brewki, owiewki, otwory maski czy ramki świateł. Wspomniane części tuningu łączą w sobie doskonałą jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Dzięki niezwykle rozbudowanej ofercie, firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Każdy z nowoczesnych elementów tuningu optycznego Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego materiału. Firma stosuje najczęściej ABS i włókno szklane, które mają podobne właściwości. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także elastyczność. Dzięki temu materiały zyskały duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i stosowane są do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Produkty proponowane przez markę Maxton Design mają wszelkie wymagane certyfikaty jakości i są zabezpieczone powłoką chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Wśród wielu modeli, do których produkty tworzy Maxton Design, znajduje się również Mercedes Klasy V. Z myślą o tym pojeździe powstało m.in. kilka nowoczesnych splitterów przednich. Tego typu elementy pozytywnie wpływają zarówno na wygląd, jak i aerodynamikę samochodu. Splitter wizualnie obniży wysokość nadwozia, podkreślając tym samym sportowy charakter pojazdu. Dzięki elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności i stabilności. Każdy ze splitterów dostępny jest w kilku wersjach wykończenia - teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej. Produkty wysyłane są razem z zestawami montażowymi. Splittery mają zabezpieczenie przed promieniami UV, nie wymagają malowania i posiadają certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do instalacji w Mercedesie Klasy V dedykowany jest również niewielki spoiler tylny. Element ma formę lotki, którą montuje się przy pomocy taśmy dwustronnej. Dzięki spoilerowi powietrze spływające po karoserii zacznie z większa siłą dociskać tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność. Element podkreśli sportową sylwetkę pojazdu i będzie świetnym uzupełnieniem dla splittera przedniego. Spoiler został wykonany z ABS i dostępny jest w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkt jest gotowy do użytku i został wyróżniony świadectwem jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Produkty oferowane przez Maxton Design to wysokiej jakości elementy tuningu, które pozwolą zadbać o wygląd oraz aerodynamikę pojazdu. Firma od wielu lat należy do grona liderów rynku i proponuje wysokiej jakości elementy wyposażenia, które posłużą przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel