Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2006-2013]

Maxton Design specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Firma funkcjonuje w branży od wielu lat i należy dziś do grona wiodących europejskich marek. W bogatym asortymencie producenta dostępne są wysokiej jakości splittery, zderzaki, dokładki progów, dyfuzory czy spoilery. Maxton Design oferuje także wiele niebanalnych akcesoriów, np. owiewek, otworów maski, brewek czy ramek świateł. Dzięki wszystkim wspomnianym produktom samodzielnie poprawisz aerodynamikę samochodu oraz odmienisz jego oryginalny wygląd. Firma proponuje miłośnikom tuningu części dedykowane użytkowi w samochodach kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Do produkcji nowoczesnych części Maxton Design wykorzystywane są certyfikowane materiały. Najczęściej stosowanymi są ABS i włókno szklane. Tworzywa są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne czy wpływ czynników atmosferycznych. Z włókna szklanego i ABS powstają nowoczesne części tuningu oraz wiele innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Każdy z finalnych produktów Maxton Design przechodzi szczegółową kontrolę jakości i jest zabezpieczony specjalną powłoką chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

W ofercie marki Maxton Design znajduje się również wysokiej jakości zderzak przedni do Mercedesa Sprinter MK2. Element jest nie tylko estetyczny, ale i bardzo trwały, co jest bardzo istotne zwłaszcza w przypadku zderzaków. Do wykonania elementu wykorzystano elastyczne i wytrzymałe włókno szklane. Zderzak nie jest podatny na wilgoć i nie zniszczy się w wyniku oddziaływania skrajnych temperatur. Produkt świetnie będzie wyglądał wraz ze splitterem przednim. Zderzak został wyróżniony certyfikatem jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i ma zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Z myślą o użytku w Mercedesie Sprinter MK2 stworzono funkcjonalny splitter przedni. Za sprawą tego elementu wizualnie obniży się wysokość nadwozia, co wyeksponuje sportowy charakter pojazdu. Produkt sprawi także, że polepszy się aerodynamika pojazdu. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, co poskutkuje wyraźnym polepszeniem stabilności i przyczepności. Produkt powstał z tworzywa ABS i występuje w kilku wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej. Element wysyłany jest razem z zestawem montażowym. Splitter ma zabezpieczenie UV i nie ma konieczności malowania go przed instalacją.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich szukających najwyższej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu nowoczesnych elementów wyposażenia, które cieszą oko ciekawym designem i precyzją wykonania. Jeżeli takich właśnie produktów motoryzacyjnych szukasz, asortyment Maxton Design z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel