Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

R230 [2001-2011]

Maxton Design specjalizuje się w produkcji świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Wśród oferowanych przez firmę elementów znajdują się wysokiej jakości części oraz akcesoria, które dopasować można do pojazdów kilkudziesięciu marek. Asortyment producenta pełen jest wysokogatunkowych splitterów, zderzaków, dyfuzorów, spoilerów czy dokładek progów. Na zainteresowanych czekają również niebanalne akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Wspomniane elementy pozwolą poprawić aerodynamikę samochodu oraz odświeżą jego dotychczasowy wygląd. Wyroby marki Maxton Design łączą w sobie estetyczny design oraz precyzję wykonania.
Każdy z nowoczesnych produktów Maxton Design tworzony jest z certyfikowanego materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej wykorzystywane są ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Materiały nie ulegają szkodliwemu wpływowi wilgoci ani wysokich lub niskich temperatur. Dzięki tym właściwościom włókno szklane i ABS zyskały tak duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i stosowane są do wyrobu nie tylko estetycznych części tuningu, ale również elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodowym.

Jeżeli jesteś właścicielem Mercedesa SL R230 i chcesz podkreślić indywidualny charakter samochodu, produkty oferowane przez Maxton Design bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania. Z przeznaczeniem do zastosowania w tym pojeździe stworzono funkcjonalny splitter przedni. Element wizualnie obniży wysokość nadwozia, co nada samochodowi bardziej sportowy wygląd. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak zacznie mocniej naciskać na przednią oś, w efekcie czego wyraźnie poprawi się przyczepność oraz stabilność. Produkt został zabezpieczony specjalną powłoką chroniącą przed promieniami UV i nie wymaga malowania przed instalacją. Splitter występuje w trzech ciekawych rodzajach wykończenia - teksturowanym, carbonowym i połyskującym.

Do wykorzystania w Mercedesie SL R230 dedykowany jest także wysokogatunkowy bodykit zawierający aż 11 elementów. Wśród nich wyróżnić można splitter przedni, zderzaki, poszerzenia nadkoli, spoiler tylny czy dyfuzor tylny. Dzięki tym produktom odświeżysz prezencję pojazdu, a także przyczynisz się do polepszenia aerodynamiki. Elementy wchodzące w skład bodykit powstały z wysokiej jakości włókna szklanego. Produkty te mają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN, są odporne na wpływ czynników atmosferycznych i mają zabezpieczenie UV. Bodykit pozwoli nowocześnie wyposażyć samochód, zapewniając tym samym znacznie większą przyjemność jego użytkowania.

Oferta Maxton Design to zbiór nowoczesnych i świetnej jakości elementów, których montaż przynosi same korzyści. Części i akcesoria oferowane przez producenta znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Jeśli chcesz zyskać oryginalnie prezentujący się samochód o polepszonej aerodynamice, powinieneś bliżej poznać ofertę polskiej marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel