Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W221 [2005-2013]

Estetyczne i wytrzymałe produkty marki Maxton Design znane są fanom tuningu na całym świecie. Firma od wielu lat funkcjonuje na rynku i jest dziś jedną z wiodących w Europie. Producent koncentruje działalność na wytwarzaniu nowoczesnych dokładek progów, splitterów, zderzaków, dyfuzorów czy spoilerów. Maxton Design tworzy również ciekawe akcesoria tuningowe, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Z pomocą wszystkich wymienionych produktów odmienisz wygląd samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę. Wysokiej jakości części tuningu Maxton Design dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Do wykonania części Maxton Design wykorzystywane są certyfikowane materiały. Do najpopularniejszych należą ABS i włókno szklane. Tworzywa są niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz elastyczne. Materiały nie są podatne na wilgoć i nie niszczą się w wyniku oddziaływania skrajnych temperatur. ABS i włókno szklane wykorzystywane są do produkcji nie tylko estetycznych części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów.

W ofercie marki Maxton Design nie mogło zabraknąć świetnej jakości elementów wyposażenia do Mercedesa Klasy S W221. Z przeznaczeniem do użytku w tym modelu producent stworzył m.in. wysokogatunkowe zderzaki - przedni i tylny z dyfuzorem. Produkty powstały z solidnego laminatu GRP i mają wysoce estetyczny design. Zadaniem zderzaków jest łagodzenie niewielkich zderzeń, dlatego też ważnym jest by wybrać elementy nie tylko estetyczne, ale też solidne. Zderzaki mają zabezpieczenie UV i uzyskały certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do montażu w Mercedesie Klasy S W221 dedykowany jest nowoczesny bodykit zawierający aż 6 doskonałej jakości elementów. W jego skład wchodzą ciekawe zderzaki, poszerzenia nadkoli, dokładki progów oraz maska. Elementy te pozwolą kompleksowo wyposażyć samochód w produkty utrzymane w podobnej stylistyce. Bodykit z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym miłośnikom tuningu, szukającym części o niebanalnym designie i doskonałej trwałości.

Na posiadaczy Mercedesa Klasy S W221 czekają także nowoczesne dokładki progów. Zadaniem produktów tego typu jest optyczne obniżenie wysokości nadwozia i podkreślenie sportowej sylwetki pojazdu. Dokładki świetnie komponują się ze splitterem przednim oraz pozostałymi elementami tuningu. Listwy powstały z wysokiej jakości ABS i występują w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Z myślą o wykorzystaniu w Mercedesie Klasy S W221 powstały również funkcjonalne splittery przednie. Elementy sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie z większą siłą naciskać na przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Splitter wizualnie obniży nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska sportowy charakter. Elementy dostępne są w kilku estetycznych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej. Produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Producent zyskał uznanie dzięki wytwarzaniu estetycznych i niezwykle solidnych części, które dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Jeżeli chcesz dokonać metamorfozy samochodu i szukasz najlepszych elementów wyposażenia, powinieneś zapoznać się z ofertą Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel