Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W164 [2005-2011]

Jeżeli szukasz wysokiej jakości i nowoczesnych części tuningu optycznego, produkty oferowane przez markę Maxton Design z pewnością przypadną Ci do gustu. Firma działa od 2004 roku i jest dziś jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie. Producent koncentruje działalność na projektowaniu oraz wytwarzaniu świetnej jakości splitterów, dokładek progów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Asortyment marki pełen jest również ciekawych akcesoriów, np. owiewek, otworów maski, ramek świateł czy brewek. Dzięki tym produktom odświeżysz oryginalny wygląd swojego samochodu, a także odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę.
W zakładach produkcyjnych marki Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Najpopularniejszymi z nich są ABS oraz włókno szklane. Materiały mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i wykorzystywane są do wyrobu m.in. tuningu oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Tworzywa cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Każdy z oferowanych przez Maxton Design produktów ma zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i posiada świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

W bogatej ofercie Maxton Design znajdują się wysokiej jakości elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa ML W164. Do wyposażenia tego pojazdu dedykowane są nowoczesne spoilery tylne. Elementy sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, w wyniku czego poprawi się przyczepność pojazdu. Spoilery zostały wykonane z wysokogatunkowego włókna szklanego i są odporne na wilgoć. Produkty mają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV, a przed instalacją należy je dopasować i pomalować.

Właścicieli Mercedesa ML W164 na pewno zainteresują komplety bodykit. Każdy z nich składa się z siedmiu elementów, wśród których znajdują się m.in. splitter przedni, poszerzenia nadkoli, zderzaki czy spoiler tylny. Części te podkreślą sportowy charakter samochodu, a niektóre z nich także wyraźnie poprawią jego aerodynamikę. Produkty wchodzące w skład bodykit powstały z ABS oraz włókna szklanego. Elementy są odporne na uszkodzenia i są zabezpieczone specjalną powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Wyroby tuningowe marki Maxton Design stosowane są przez miłośników tuningu na całym świecie. Producent nieustannie rozwija ofertę i tworzy elementy wyposażenia do kolejnych modeli samochodów. Jeśli chcesz zadbać o aerodynamikę pojazdu i zapewnić sobie pełną przyjemność jego użytkowania - wybierz nowoczesne produkty Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel