Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

X204 [2008-2012]

Maxton Design to jedna z wiodących firm na rynku europejskim. Producent specjalizuje się w tworzeniu doskonałej jakości splitterów, zderzaków, dokładek progów, spoilerów czy zderzaków. Wraz z tymi elementami nabyć można również niebanalne akcesoria w postaci ramek świateł, brewek czy owiewek. Asortyment Maxton Design obejmuje elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatej ofercie, pełnej wysokogatunkowych produktów do samochodów kilkudziesięciu marek, firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie. Z pomocą zaprezentowanych elementów samodzielnie odświeżysz wygląd samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę.
Maxton Design stosuje tylko najwyższej jakości materiały. W procesach produkcyjnych najczęściej udział biorą ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Materiały nie ulegają negatywnemu wpływowi czynników atmosferycznych. ABS i włókno szklane mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Wyroby dostarczane przez Maxton Design mają świadectwa jakości oraz są zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Jednym z modeli samochodów, do których wyposażenie oferuje Maxton Design jest Mercedes GLK W204. Z przeznaczeniem do użytku w tym pojeździe zaprojektowano nowoczesny splitter przedni. Produkt sprawi, że wizualnie obniży się nadwozie, a samochód zyska bardziej sportowy charakter. Element przyczyni się także do polepszenia aerodynamiki samochodu. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność oraz stabilność. Element występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Splitter dostarczany jest w komplecie z zestawem montażowym. Produkt uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Oferta polskiej marki Maxton Design to zbiór nowoczesnych i wysokogatunkowych produktów, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym fanom motoryzacji. Firma od wielu lat tworzy elementy wyposażenia łączące w sobie efektowny design oraz świetną jakość wykonania.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel