Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

X156 [2014-2017]

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma stabilną pozycję wśród konkurencyjnych firm, oferujących części samochodowego tuningu optycznego. Producent proponuje szeroką gamę części i akcesoriów, które nie tylko odświeżą wygląd samochodu, ale też odczuwalnie poprawią jego aerodynamikę. Asortyment Maxton Design składa się z wysokogatunkowych splitterów, dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów czy spoilerów. Wśród akcesoriów tuningowych dostępne są efektowne ramki świateł, owiewki, brewki czy otwory maski. Wszystkie z wymienionych elementów łączą w sobie piękny design oraz doskonałą jakość wykonania.
Maxton Design tworzy solidne i wysoce estetyczne części samochodowego tuningu optycznego. Do ich produkcji stosowane są najczęściej ABS i włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz elastyczne. Materiały nie ulegają szkodliwemu wpływowi skrajnych temperatur i nie są podatne na negatywne oddziaływanie wilgoci. Dzięki tym cechom ABS i włókno szklane zyskały duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i wykorzystywane są do wyrobu zarówno części tuningu, jak i pozostałych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów.

Wśród wielu ciekawych produktów Maxton Design dostępne są także świetnej jakości elementy wyposażenia do Mercedesa-Benz GLA45 AMG SUV (X156) Przedlift. Z przeznaczeniem do zastosowania w tym pojeździe powstały m.in. estetyczne splittery tylne środkowe. Produkty najlepiej będą wyglądać zestawione razem ze splitterem przednim i dokładkami progów. Dobrane w ten sposób elementy stworzą nowoczesną i jednolitą stylistycznie całość, która wyeksponuje sportowy wygląd samochodu. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Do zastosowania w Mercedesie-Benz GLA45 AMG SUV (X156) Przedlift proponowane są także estetyczne dokładki progów. Tego typu elementy optycznie obniżają wysokość nadwozia, podkreślając jednocześnie sportowy wygląd pojazdu. Listwy pod progi stanowią ciekawe połączenie dla splittera przedniego oraz tylnego. Razem stworzą efektowny komplet, który wyeksponuje indywidualny charakter pojazdu. Dokładki mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i występują w trzech wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny splitter przedni do Mercedesa-Benz GLA45 AMG SUV (X156) Przedlift. Produkt ma estetyczny design i bez wątpienia stanie się ciekawą ozdobą samochodu. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie mocniej naciskać na przednią oś, w wyniku czego wyraźnie poprawi się stabilność oraz przyczepność. Element wysyłany jest wraz z zestawem montażowym. Produkt uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i występuje w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni.

Z myślą o instalacji w Mercedesie-Benz GLA45 AMG SUV (X156) Przedlift powstał również niewielki element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Produkt ma kształt niedużej lotki, która podkreśli sportowy charakter pojazdu. Za sprawą nakładki powietrze, które spływa po karoserii zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności. Lotka występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Element jest gotowy do użytku i uzyskał za swoją jakość certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie jakość wykonania oraz niebanalne wzornictwo. Firma jest jedną z wiodących w branży i współpracuje z wieloma sklepami partnerskimi na całym świecie. Jeżeli szukasz naprawdę oryginalnych elementów wyposażenia, produkty z asortymentu Maxton Design bez wątpienia przypadną Ci do gustu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel