Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GLA

Maxton Design to uznany twórca nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Działalność firmy rozpoczęła się w 2004 roku i od tego czasu producent nieustannie rozszerza swój asortyment o kolejne wysokogatunkowe elementy wyposażenia. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór świetnej jakości dokładek progów, zderzaków, spoilerów, splitterów czy dyfuzorów. Do wspomnianych produktów dopasować można także ciekawe akcesoria w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. W ten sposób zadbasz zarówno o wygląd, jak i aerodynamikę swojego samochodu.
Każdy z produktów Maxton Design wykonany jest z doskonałej jakości materiału. Twórcy sięgają najczęściej po ABS i włókno szklane, które wykazują podobne właściwości. Tworzywa są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także elastyczne. Włókno szklane i ABS nie ulegają szkodliwemu wpływowi wilgoci i nie są podatne na skrajne temperatury. Tworzywa mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i świetnie sprawdzają się w procesach produkcyjnych części tuningu oraz pozostałych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów.

W ofercie marki Maxton Design nie brakuje nowoczesnych części przeznaczonych do użytku w samochodach Mercedes-Benz GLA 45 AMG Przedlift. Z myślą o tym modelu stworzono wysokiej jakości dokładki progów. Elementy sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd zyska bardziej sportowy charakter. Produkty świetnie skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia, czyniąc komplet w pełni spójnym i nowoczesnym. Dokładki dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Produkty nie wymagają dodatkowego malowania i uzyskały certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do montażu w Mercedesie-Benz GLA 45 AMG Przedlift dedykowane są estetyczne splittery tylne środkowe. Tego typu produkty także obniżą optycznie nadwozie, podkreślając tym samym sportowy wygląd pojazdu. Elementy doskonale skomponują się z dokładkami progów oraz splitterem przednim. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Splittery posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Z przeznaczeniem do użytku w Mercedesie-Benz GLA 45 AMG Przedlift zaprojektowano również estetyczny spoiler tylny. Element ma formę niedużej lotki, która podkreśli sportowy charakter samochodu. Dzięki elementowi powietrze spływające po karoserii z większą siłą przyciśnie tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności samochodu. Element został wyposażony w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjny montaż. Nakładka dostępna jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Aby nowocześnie wyposażyć Mercedesa-Benz GLA 45 AMG Przedlift przyda się także estetyczny splitter przedni. Tego typu produkt nie tylko optycznie obniży nadwozie, podkreślając sportowy charakter samochodu, ale też przyczyni się do polepszenia aerodynamiki. Za sprawą splittera powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie mocniej dociskać przednią oś, w wyniku czego odczuwalnie polepszy się stabilność oraz przyczepność. Splitter dostarczany jest w komplecie z zestawem montażowym i ma zabezpieczenie w postaci powłoki chroniącej przed promieniami UV. Element występuje w kilku ciekawych wersjach wykończenia - teksturowanej, carbonowej i połyskującej.

Maxton Design to jeden z liderów na rynku europejskim. Firma ma ugruntowaną pozycję w branży i koncentruje działalność na wytwarzaniu elementów wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatej ofercie producent uznawany jest za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel