Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Sedan

Maxton Design to firma, która koncentruje działalność na produkcji wysokiej jakości części tuningu do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Tak bogata oferta czyni producenta jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie. Wśród oferowanych przez firmę elementów wyposażenia znajduje się wiele ciekawych splitterów, dyfuzorów, dokładek progów, spoilerów oraz zderzaków. Doskonałym uzupełnieniem do wspomnianych części są ciekawe akcesoria w postaci ramek świateł, otworów maski, owiewek czy brewek. Wspomniane produkty pozwolą nie tylko odświeżyć oryginalny wygląd samochodu, ale też pozytywnie wpłyną na jego aerodynamikę.
Do produkcji wyrobów motoryzacyjnych Maxton Design stosowane są tylko certyfikowane materiały. Do najczęściej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. Materiały wyróżnia elastyczność, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki tym cechom włókno szklane i ABS świetnie nadają się do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Każdy z gotowych elementów tuningu z oferty Maxton Design posiada zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Jeżeli jesteś właścicielem Mercedesa-Benz E43 AMG w wersji sedan, oferta marki Maxton Design skierowana jest także do Ciebie. Znajdziesz tu m.in. estetyczne dokładki progów. Elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska bardziej sportowy charakter. Elementy świetnie połączą się ze splitterem przednim oraz odpowiednimi elementami przeznaczonymi do instalacji w tylnej części samochodu. Listwy pod progi powstały z ABS i występują w kilku estetycznych wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Elementy mają zabezpieczenie UV i uzyskały certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Na posiadaczy Mercedesa-Benz E43 AMG w wersji sedan czekają również wysoce estetyczne splittery tylne boczne i dokładka tylna. Produkty pasują do siebie oraz pozostałych do elementów przeznaczonych do użytku w samochodzie. Razem stworzą ciekawą całość, która podkreśli sportowy wygląd samochodu. Elementy powstały z nowoczesnego tworzywa ABS i występują w kilku rodzajach struktury powierzchni. Elementy są gotowe do instalacji i posiadają powłokę chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Ciekawy element będący przedłużeniem spoilera Mercedesa-Benz E43 AMG w wersji sedan to kolejny produkt oferowany przez Maxton Design. Nakładka ma kształt niewielkiego rozmiaru lotki, która zaakcentuje sportowy charakter pojazdu. Co więcej, za sprawą produktu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność samochodu. Lotka została wyposażona w mocną taśmę, zapewniającą precyzyjną instalację. Nakładka nie wymaga dodatkowego malowania i występuje w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Z przeznaczeniem do zastosowania w Mercedesie-Benz E43 AMG w wersji sedan stworzono także funkcjonalny i nowoczesny splitter przedni. Za sprawą elementu nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co podkreśli sportową sylwetkę samochodu. Dzięki spitterowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą naciśnie na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Do produkcji elementu wykorzystano elastyczny i odporny ABS. Splitter dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Element nabyć można wraz z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym.

Maxton Design to jeden z niekwestionowanych liderów w Europie. Firma dynamicznie się rozwija i nieustannie poszerza asortyment o kolejne, wysokogatunkowe elementy wyposażenia. Jeżeli szukasz naprawdę estetycznych, a przy tym solidnych części tuningu, produkty dostępne w ofercie Maxton Design z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel