Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design jest znanym i cenionym producentem świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma dysponuje własnym zakładem produkcyjnym i to w nim powstają wysokogatunkowe dokładki progów, splittery, dyfuzory, spoilery czy zderzaki. Wymienione produkty nie tylko odmienią oryginalny wygląd samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. Na szczególną uwagę zasługują także ciekawe akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Elementy te łączą w sobie estetyczny design i wysoką jakość wykonania. Wyroby marki Maxton Design powstają z przeznaczeniem do wykorzystania w samochodach aż kilkudziesięciu marek.
Do produkcji nowoczesnych elementów wyposażenia tuningowego Maxton Design stosowane są najczęściej ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia odporność na wpływ czynników atmosferycznych, wytrzymałość i elastyczność. Materiały nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Dzięki temu włókno szklane i ABS doskonale radzą sobie w produkcji nie tylko estetycznych części tuningu, jak i wielu innych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Gotowe części Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed promieniami UV.

Jeżeli jesteś właścicielem standardowej wersji Mercedesa Klasy E W212 i chcesz podrasować wygląd samochodu, z pewnością zwrócisz uwagę na ciekawe dokładki progów. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, podkreślając jednocześnie sportową sylwetkę pojazdu. Listwy doskonale wkomponują się w tuning wykonany za pomocą splittera przedniego oraz elementów zainstalowanych w tylnej części pojazdu. W ten sposób całość stanie się jednolita i nowoczesna. Dokładki dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Produkty uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN, nie wymagają malowania i są odporne na wilgoć.

Do wyposażenia standardowej wersji Mercedesa Klasy E W212 dedykowane są również nowoczesne splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Tak zestawione produkty wizualnie obniżą nadwozie, odświeżając wygląd samochodu i podkreślając jego sportowy wygląd. Elementy zostały wykonane z ABS i są dostępne w kilku wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Splittery tylne boczne oraz dokładka tylna są gotowe do użytku i posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Z myślą o montażu w standardowej wersji Mercedesa Klasy E W212 stworzono także wysoce estetyczny splitter przedni. Produkt sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Element optycznie obniży przednie nadwozie, dzięki czemu samochód nabierze sportowego charakteru. Element dostępny jest w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia. Splitter dostarczany jest w komplecie z zestawem montażowym i uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Oferta marki Maxton Design jest zbiorem świetnej jakości części tuningu, których montaż przyniesie wiele korzyści. Producent jest jednym z wiodących na rynku, a jego wyroby mają zastosowanie w wyposażeniu samochodów wielu popularnych marek.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel