Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C216 [2006-2010]

Nowoczesne i wysokogatunkowe części tuningu optycznego marki Maxton Design wykorzystywane są przez fanów motoryzacji na całym świecie. Producent zyskał uznanie dzięki bogatej ofercie, w której znajdują się świetnej jakości dokładki progów, splittery, dyfuzory, zderzaki czy spoilery. Uzupełnieniem dla tych elementów będą oryginalne akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek, otworów maski czy brewek. Elementy te pomogą odświeżyć wygląd samochodu, a także pozytywnie wpłyną na jego aerodynamikę. Wszystkie z wymienionych elementów wyposażenia to trwałe oraz niezwykle estetyczne produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników nowoczesnego tuningu optycznego.
ABS i włókno szklane to materiały mające największe zastosowanie w produkcji części tuningu Maxton Design. Tworzywa doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko tuningu, ale też elementów tworzących standardowe wyposażenie pojazdów. Włókno szklane i ABS są wytrzymałe, elastyczne i odporne na wilgoć, skrajne temperatury oraz szkodliwy wpływ uszkodzeń mechanicznych lub chemicznych. Produkty oferowane przez Maxton Design mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i posiadają niezbędne świadectwa jakości.

Na posiadaczy Mercedesa Klasy CL C216 czekają m.in. efektowne dokładki progów. Produkty wizualnie obniżą wysokość nadwozia, co poskutkuje podkreśleniem sportowego charakteru pojazdu. Elementy stanowią uzupełnienie dla splitterów tylnych oraz przedniego. Dobrane w ten sposób produkty stworzą nowoczesną i estetyczną całość, która przyciągnie uwagę wielu miłośników tuningu. Dokładki występują w kilku interesujących wersjach wykończenia i zostały pokryte warstwą chroniącą przed promieniami UV. Listwy nie wymagają malowania przed montażem.

Do wykorzystania w Mercedesie Klasy CL C216 dedykowane są także ciekawe splittery tylne boczne. Produkty stanowią przedłużenie dokładek bocznych i wypełnią wolną przestrzeń pod tylnym zderzakiem pojazdu. Splittery mają estetyczny design i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają dodatkowego malowania.

Z myślą o montażu w Mercedesie Klasy CL C216 powstał nowoczesny i funkcjonalny splitter przedni. Element wyróżnia się designem i z pewnością stanie się oryginalną ozdobą pojazdu. Produkt sprawi, że wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze sportowego i nowoczesnego charakteru. Dzięki splitterowi powietrze przepływające poniżej zderzaka mocniej dociśnie przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność oraz stabilność. Wyraźnie odczujesz to w szczególności w trakcie przejazdów z większą prędkością. Produkt dostępny jest w kilku rodzajach wykończenia powierzchni. Element został pokryty specjalną powłoką chroniącą przed promieniami UV i jest gotowy do instalacji.

Maxton Design jest jednym z liderów na rynku europejskim. Firma tworzy wysokiej jakości produkty, które łączą w sobie piękny design oraz najwyższą jakość wykonania. Jeśli chcesz wyróżnić swój samochód oraz zadbać o jego aerodynamikę, z pomocą wyrobów marki Maxton Design bez trudu osiągniesz ten cel.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel