Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C215 [1999-2003]

Maxton Design jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Przedsiębiorstwo skupia działalność na produkcji wysokogatunkowych części i akcesoriów samochodowego tuningu optycznego. W ofercie marki znajduje się wiele ciekawych spoilerów, splitterów, dyfuzorów, dokładek progów czy zderzaków. Z pomocą wymienionych produktów samodzielnie odświeżysz wygląd samochodu, a także przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Wyroby proponowane przez Maxton Design tworzone są z przeznaczeniem do użytku w samochodach aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak dużej ofercie, pełnej wysokogatunkowych elementów wyposażenia, firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Do produkcji części tuningu optycznego Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Tworzywa wyróżnia duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Materiały bardzo dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Wyroby tuningowe oferowane przez Maxton Design posiadają certyfikaty jakości i mają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Z myślą o zastosowaniu w samochodach Mercedes Klasy CL C215 stworzono wyjątkowo interesujący dyfuzor tylny. Element ma nowoczesną konstrukcję i składa się z elementów o zupełnie płaskiej formie. Jest to zasługą ABS wykończonego w technologii CNC, zastosowanego do produkcji dyfuzora. Produkt optycznie obniży nadwozie i doda samochodowi sportowego charakteru. Dyfuzor jest odporny na wilgoć i nie wymaga malowania przed montażem. Produkt uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do wyposażenia Mercedesa Klasy CL C215 przeznaczone są także estetyczne dokładki progów. Produkty optycznie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska sportowy wygląd. Elementy świetnie wkomponują się w tuning wykonany przy pomocy pozostałych elementów wyposażenia. W ten sposób całość stanie się spójna i zaakcentuje indywidualny styl samochodu. Dokładki występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do montażu i uzyskały za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Jeśli chcesz wyposażyć Mercedesa Klasy CL C215 w produkty poprawiające aerodynamikę, z pewnością zwrócisz uwagę na spoiler tylny. Element ma kształt niedużej lotki, która podkreśli sportowy wygląd pojazdu. Za sprawą produktu powietrze spływające po karoserii zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, polepszając tym samym przyczepność. Na wewnętrznej części spoilera znajduje się mocna taśma dwustronna, zapewniająca trwałą instalację. Element występuje w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia. Produkt został zabezpieczony powłoką chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Splitter przedni to kolejny element tuningu proponowany do zastosowania w Mercedesie Klasy CL C215. Produkt jest najbardziej widocznym elementem wyposażenia i wyeksponuje sportowy wygląd pojazdu. Za sprawą elementu powietrze dostające się pod zderzak mocniej przyciśnie przednią oś, w efekcie czego wyraźnie poprawi się przyczepność oraz stabilność. Splitter dostarczany jest wraz z instrukcją i zestawem montażowym. Element występuje w kilku ciekawych rodzajach struktury powierzchni i nie wymaga malowania przed instalacją. Splitter uzyskał certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Produkty marki Maxton Design wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz estetycznym wzornictwem. Wybierając wyposażenie tuningowe producenta inwestujesz w najlepsze na rynku elementy, które posłużą przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel