Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design jest uznanym producentem nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat utrzymuje się w grupie wiodących europejskich twórców wyrobów motoryzacyjnych. Oferta marki pełna jest wysokiej jakości spoilerów, zderzaków, splitterów, dokładek progów czy dyfuzorów. Z pomocą tych elementów nie tylko odświeżysz wygląd swojego samochodu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design tworzy wysokiej jakości, a przy tym estetyczne elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Jeżeli cenisz sobie piękne wzornictwo i doskonałą jakość wykonania, produkty oferowane przez Maxton Design bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania.
Każdy z produktów Maxton Design wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa. W procesach produkcyjnych najczęściej wykorzystywane są ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także elastyczność. Tworzywa nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie są podatne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Z tego też względu ABS i włókno szklane bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji nie tylko tuningu, ale też wielu innych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego.

Maxton Design ma w ofercie także wysokogatunkowy element wyposażenia do Mercedesa-Benz CLS C257. Jest nim nowoczesny produkt będący przedłużeniem spoilera tylnego. Element ma kształt niedużej lotki, która zaakcentuje sportowy charakter samochodu, a także przyczyni się do poprawy aerodynamiki pojazdu. Dzięki nakładce powietrze spływające po karoserii mocniej naciśnie na tylną oś, przez co wyraźnie poprawi się przyczepność samochodu. Produkt posiada mocną taśmę dwustronną, zapewniającą trwały i dokładny montaż. Lotka dostępna jest w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Element ma zabezpieczenie UV i został pokryty powłoką chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Firma jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku dlatego też wybór produktów tej marki będzie bardzo dobrą decyzją. W jej efekcie zyskasz nie tylko nowocześnie wyposażony samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większy komfort jazdy.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel