Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design to marka doskonale znana na rynku motoryzacyjnym. Firma działa w branży od 2004 roku i jest dziś jedną z wiodących w Europie. Asortyment firmy tworzą świetnej jakości, a przy tym estetyczne spoilery, zderzaki, dyfuzory, dokładki progów czy splittery. W ofercie Maxton Design dostępne są także nietuzinkowe akcesoria w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Producent tworzy elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek, co czyni go jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wyroby tuningowe Maxton Design łączą w sobie piękne wzornictwo oraz świetną jakość wykonania.
Elementy wyposażenia tuningowego Maxton Design są solidne i niezwykle estetyczne. To zasługa materiałów, wykorzystywanych do ich produkcji. Firma korzysta najczęściej z włókna szklanego oraz ABS, które wykazują podobne właściwości. Materiały są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz wpływ czynników atmosferycznych, a także elastyczne. Tworzywa z powodzeniem wykorzystywane są do produkcji nie tylko tuningu, ale też elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Każda z gotowych części Maxton Design posiada świadectwo jakości oraz zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

W ofercie marki Maxton Design znajduje się kilka doskonałej jakości produktów dedykowanych użytkowi w samochodach Mercedes CLS C219 Standard. Z myślą o tym modelu stworzono wysokogatunkowy zderzak przedni oraz tylny. Zadaniem tych elementów jest łagodzenie skutków niewielkich zderzeń, dlatego ważnym jest by wybrać produkty solidne i estetyczne jednocześnie. Do wykonania zderzaków zastosowano włókno szklane. Produkty mają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Do instalacji w Mercedesie CLS C219 Standard przeznaczone są także nowoczesne dokładki progów. Elementy optycznie obniżą wysokość nadwozia, co podkreśli sportowy wygląd pojazdu. Elementy zostały wykonane z ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia. Dokładki progów są świetnym dopełnieniem dla splittera przedniego oraz zderzaków dedykowanych temu modelowi. Dokładki uzyskały certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Na posiadaczy Mercedesa CLS C219 Standard czekają także niezwykle ciekawe i funkcjonalne splittery przednie. Elementy optycznie obniżą nadwozie, podkreślając tym samym sportowy charakter pojazdu. Za sprawą elementów powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności i stabilności. Wyraźnie odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Elementy wykonano z wysokiej jakości ABS. Splittery dostarczane są wraz z zestawem montażowym i posiadają zabezpieczenie UV. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Oferta marki Maxton Design to zbiór wysokiej jakości, nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Producent od wielu lat zaopatruje rynek w ciekawe elementy wyposażenia, które pasują do samochodów kilkudziesięciu marek.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel