Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C63 AMG

Maxton Design specjalizuje się w produkcji nowoczesnych oraz wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Firma jest jedną z wiodących na rynku i od wielu lat utrzymuje się w czołówce europejskich twórców elementów wyposażenia pojazdów. W ofercie producenta znajdują się przede wszystkim ciekawe dokładki progów, splittery, spoilery, dyfuzory czy zderzaki. Z pomocą wspomnianych produktów bez trudu odmienisz wygląd swojego samochodu, a także zadbasz o jego aerodynamikę. Aby dodatkowo podkreślić tuning, przydadzą się ciekawe akcesoria, np. ramki świateł, brewki, owiewki czy otwory maski. Wszystkie z wymienionych części łączą w sobie ciekawy design oraz najwyższą jakość wykonania.
Nowoczesne elementy tuningu proponowane przez Maxton Design tworzone są z certyfikowanych materiałów, wśród których najczęściej stosowane są ABS oraz włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Tworzywa świetnie nadają się do produkcji nie tylko części tuningu, ale też elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Wyroby marki Maxton Design posiadają świadectwa jakości i przed przekazaniem do wysyłki przechodzą szczegółowe kontrole.

Jednym z modeli, do których tuning proponuje Maxton Design, jest Mercedes Klasy C 63AMG. Temu pojazdowi dedykowane są nowoczesne dokładki progów. Elementy optycznie obniżają wysokość nadwozia, podkreślając jednocześnie sportowy wygląd pojazdu. Produkty są gotowe do montażu i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Listwy progów łączą elementy wyposażenia tuningowego w całość, czyniąc ją efektowną i nowoczesną. Dokładki dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni.

Do wykorzystania w samochodach Mercedes Klasy C 63AMG przeznaczone są również estetyczne dokładki tylne oraz splittery tylne boczne. Produkty świetnie się uzupełniają i najlepiej prezentują się zamontowane jednocześnie. Zestawione w ten sposób elementy wyposażenia wizualnie obniżą nadwozie i dodadzą samochodowi sportowego charakteru. Zarówno dokładki tylne, jak i splittery zostały wykonane z ABS i występują w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkty nie wymagają malowania i mają zabezpieczenie UV.

Z myślą o użytku w Mercedesie Klasy C 63AMG stworzono również funkcjonalne splittery przednie. Tego typu produkty sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Co więcej, splitter obniży wizualnie nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska sportowy i nowoczesny wygląd. Splittery przednie wysyłane są wraz z zestawem montażowym. Elementy dostępne są w kilku ciekawych wersjach struktury powierzchni i dostarczane są wraz z kompletami montażowymi.

W ofercie marki Maxton Design znajduje się wszystko, co potrzebne, aby funkcjonalnie i nowocześnie wyposażyć samochód. Firma jest jedną z najpopularniejszych na rynku, a jej produkty stosowane są przez fanów motoryzacji na całym świecie. Jeżeli chcesz wyposażyć pojazd w estetyczne i solidne elementy tuningu, powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą polskiej marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel