Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W245 [2005-2008]

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma od wielu lat tworzy estetyczne i niezwykle solidne produkty, które pozwalają odmienić wygląd samochodu, a także pozytywnie wpływają na poprawę aerodynamiki. Asortyment marki pełen jest świetnej jakości splitterów, spoilerów, dokładek progów, dyfuzorów czy zderzaków. Uzupełnieniem dla nich są niebanalne akcesoria w formie owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. W ofercie Maxton Design znajdują się elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek. Za sprawą tak bogatego asortymentu, pełnego estetycznych produktów, firma stała się jedną z wiodących na rynku.
W zakładach produkcyjnych Maxton Design wykorzystywane są najtrwalsze materiały. Najczęściej wykorzystywanymi są ABS oraz włókno szklane, które uzyskały certyfikat TUV. Tworzywa mają podobne właściwości i są nimi przede wszystkim elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Włókno szklane i ABS nadają się do wyrobu wielu produktów motoryzacyjnych, w tym także części tuningu oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów. Gotowe produkty oferowane przez Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV.

Na posiadaczy Mercedesa Klasy B W245 czeka funkcjonalny splitter przedni. Element wizualnie obniży nadwozie, podkreślając jednocześnie sportowy charakter samochodu. Produkt przyczyni się również do polepszenia aerodynamiki. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą przyciśnie przednią oś, w wyniku czego poprawi się przyczepność oraz stabilność. Do wykonania elementu zastosowano ABS. Produkt występuje w kilku ciekawych rodzajach struktury powierzchni i nie wymaga malowania przed instalacją.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Firma tworzy produkty, które łączą w sobie nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania. Jeśli szukasz naprawdę trwałych części tuningu optycznego, które posłużą przez długi czas, powinieneś poznać ofertę marki Maxton Design.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel