Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W176 FL [2015-2018]

Maxton Design jest jednym z najpopularniejszych europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Początki firmy sięgają 2004 roku, a dziś producent uchodzi za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Oferta marki pełna jest wysokiej jakości splitterów, zderzaków, dyfuzorów, spoilerów czy dokładek progów. Fani profesjonalnego tuningu z pewnością zainteresują się oryginalnymi akcesoriami, np. brewkami, ramkami świateł czy owiewkami. Z pomocą wszystkich wymienionych produktów samodzielnie poprawisz aerodynamikę samochodu, a także odświeżysz jego dotychczasowy wygląd.
Wyroby tuningowe proponowane przez Maxton Design tworzone są z najlepszych materiałów. Najczęściej wybieranymi tworzywami są włókno szklane oraz ABS w różnych wersjach. Materiały cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne bądź chemiczne. Zarówno ABS, jak i włókno szklane nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie są podatne na wpływ skrajnych temperatur. Dzięki tym właściwościom materiały świetnie nadają się do wyrobu części tuningu oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Oferowane przez Maxton Design produkty mają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Wśród niezliczonej ilości elementów tuningu optycznego Maxton Design nie brakuje ciekawych propozycji do Mercedesa A W176 FL. Posiadacze tego pojazdu z pewnością zainteresują się ciekawymi dokładkami progów. Elementy mają estetyczny design i będą interesującymi ozdobami samochodu. Produkty połączą elementy tuningu znajdujące się w przedniej i tylnej części pojazdu, czyniąc całość wysoce estetyczną i spójną. Dokładki optycznie obniżą nadwozie, przez co samochód zyska nowy i bardziej sportowy wygląd. Listwy dostępne są w kilku wersjach wykończenia i można je kupić wraz z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym.

Właścicieli Mercedesa A W176 FL na pewno zainteresują oryginalne elementy tylne - spoiler oraz jego dokładki boczne. Zestawione w ten sposób produkty wyeksponują sportowy wygląd samochodu i przykują uwagę każdego miłośnika nowoczesnego tuningu optycznego. Za sprawą spoilera dodatkowo poprawi się aerodynamika samochodu. Dzięki lotce powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co w rezultacie poskutkuje poprawą przyczepności pojazdu. Zarówno spoiler, jak i jego dokładki powstały z ABS i dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do użytku i uzyskały certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Właścicieli Mercedesa A W176 FL bez wątpienia zainteresuje nowoczesny splitter przedni. Element sprawi, że nadwozie optycznie się obniży, podkreślając tym samym sportowy charakter pojazdu. Dzięki produktowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą przyciśnie przednią oś, a skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności. Wyraźnie poczujesz to zwłaszcza w trakcie jazdy z większą prędkością. Do wykonania splittera zastosowano wysokiej jakości ABS. Element występuje w trzech rodzajach struktury powierzchni i wysyłany jest w komplecie z zestawem montażowym. Splitter ma zabezpieczenie UV i nie wymaga dodatkowego malowania przed montażem.

Maxton Design kieruje swoją ofertę do wszystkich miłośników tuningu, szukających naprawdę oryginalnych i trwałych elementów wyposażenia. Producent koncentruje działalność na tworzeniu nowoczesnych części, które zachwycają designem oraz jakością wykonania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel