Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk8 Type-S [2019-2011]

Maxton Design jest marką, której produkty znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Do specjalności firmy należy projektowanie i tworzenie estetycznych i solidnych splitterów, dyfuzorów, spoilerów, dokładek progów czy zderzaków. Wymienione elementy dobrać można do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Tak bogata oferta czyni producenta jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. W asortymencie Maxton Design dostępne są także ciekawe akcesoria tuningowe, np. owiewki, ramki świateł czy owiewki. Części tuningu proponowane przez markę posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.
Elementy wyposażenia od Maxton Design tworzone są z najlepszych na rynku materiałów, pochodzących od znanych dostawców. Najczęściej wykorzystywanymi są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na skrajne temperatury i wilgoć. Materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV, który świadczy o ich wysokiej jakości. Wymienione właściwości czynią ABS oraz włókno szklane tworzywami świetnie sprawdzającymi się w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich powstają nie tylko części tuningu optycznego, ale także pozostałe produkty podstawowego wyposażenia samochodowego. Elementy wyposażenia od Maxton Design posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są gotowe do montażu.

Jednym z modeli, do których tuning oferuje maxton Design, jest Honda Accord 8 Type-S. Do jego wyposażenia przeznaczony jest m.in. splitter przedni. Za sprawą tego elementu wizualnie obniży się nadwozie, a pojazd nabierze ciekawego, sportowego stylu. Dokładka spowoduje, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, czego skutkiem będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Poczujesz to zwłaszcza w trakcie jazdy z większą prędkością. Decydując się na zakup splittera przedniego możesz wybrać dowolna wersję wykończenia jego powierzchni: połyskującą, teksturowaną lub carbonową. Producent daje Ci również możliwość doboru taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym lub białym. Produkt dostarczany jest wraz z instrukcją oraz elementami montażowymi.

Jeśli jesteś posiadaczem Hondy Accord 8 Type-S i szukasz funkcjonalnego splittera przedniego, znajdziesz do w ofercie Maxton Design. Firma specjalizuje się w produkowaniu wysokiej jakości elementów, które dobrać można do samochodów wielu marek. Każdy z tych elementów jest wysokogatunkowym produktem, który ozdobi Twój samochód i popraw jego aerodynamikę.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel