Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [1998-2005]

Maxton Design jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Marka współpracuje z kilkudziesięcioma sklepami partnerskimi, dzięki czemu jej produkty znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. W ofercie marki znajdziesz szeroką gamę ciekawych zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Doskonałym uzupełnieniem dla nich będą niebanalne akcesoria tuningowe, np. otwory maski, owiewki, brewki czy ramki świateł. Wymienione produkty dopasować można do pojazdów wielu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Produkty Maxton Design cechuje świetna jakość wykonania oraz efektowne wzornictwo. Do ich produkcji stosowane są najlepsze materiały, pochodzące od znanych dostawców. Jednymi z najpopularniejszych są ABS oraz włókno szklane. To doskonałej jakości tworzywa, które powstały z myślą o użytku w przemyśle motoryzacyjnym. Materiały cechuje odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. ABS i włókno szklane uzyskały certyfikat TUV, potwierdzający ich jakość. Z nich tworzone są m.in. części tuningu optycznego czy też pozostałe elementy znajdujące się w podstawowym wyposażenia samochodów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i jest pokryty warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Asortyment Maxton Design zawiera także kilka ciekawych produktów do Forda Focus MK1. Wśród nich znajduje się bogaty wybór estetycznych i solidnych zderzaków przednich i tylnych. Ich główną funkcją jest łagodzenie skutków niewielkich zderzeń, dlatego niezwykle istotnym jest by były to produkty wykonane z wytrzymałych materiałów. Zderzaki te powstały z włókna szklanego, które jest tworzywem odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne i elastycznym. Dodatkowo, produkty cechuje ciekawy design, dzięki czemu zderzaki te staną się efektownymi ozdobami samochodu.

Na posiadaczy Forda Focus MK1 czeka także kilka ciekawych par dokładek progów. Listwy zostały wyprodukowane z włókna szklanego. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód będzie się prezentował zdecydowanie bardziej sportowo. Dokładki świetnie skomponują się z odpowiednimi zderzakami i spoilerami tylnymi. Elementy posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone powłoką chroniącą przed szkodliwymi promieniami UV.

Do wyposażenia Forda Focus MK1 przeznaczone są także funkcjonalne spoilery dachowe. To łatwe w montażu produkty, które powstały dzięki zastosowaniu włókna szklanego. Spoilery sprawią, że powietrze opływające dach będzie mocniej naciskać na tylną oś. W efekcie tego wyraźnie poprawi się przyczepność samochodu, co będzie zauważalne szczególnie podczas przejazdów z większą prędkością.

Maxton Design kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających miłośników tuningu optycznego. Firma jest jednym z liderów w branży i wybierając jej produkty możesz być pewien, że elementy te posłużą Ci w doskonałym stanie przez naprawdę długi czas.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel