Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Logan

Maxton Design to wiodąca europejska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Znajdziesz tu wszystko, co pomoże poprawić aerodynamikę samochodu, i co odświeży jego wygląd. Specjalnością producenta są ciekawe spoilery, dyfuzory, dokładki progów, zderzaki czy splittery. W ofercie marki dostępnych jest też wiele nowoczesnych akcesoriów tuningowych, np. grille, owiewki, ramki świateł czy nakładki na lusterka. Elementy te charakteryzuje świetna jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Tuning optyczny od Maxton Design dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu najpopularniejszych marek. Dzięki tak bogatej ofercie, firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
ABS i włókno szklane są materiałami najczęściej wykorzystywanymi w produkcji elementów wyposażenia Maxton Design. To niezwykle wytrzymałe, odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych i elastyczne tworzywa, które doskonale sprawdzają się w przemyśle motoryzacyjnym. Materiały służą produkcji m.in. części tuningu oraz elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. ABS i włókno szklane uzyskały za swoją jakość certyfikat TUV. Produkty Maxton Design posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV i są wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN.

W bogatej ofercie Maxton Design znajduje się estetyczny i funkcjonalny spoiler tylny do Dacii Logan. Element przeznaczony jest do instalacji na drzwiach bagażnika samochodu. Dokładka została wykonana z nowoczesnego włókna szklanego. Dzięki spoilerowi zwiększy się nacisk na tylną oś, co będzie zasługą powietrza opływającego karoserię w trakcie jazdy z większą prędkością. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności pojazdu. Spoiler ma estetyczny i prosty design, przez co doda samochodowi bardziej sportowego charakteru. Produkt posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i jest gotowy do instalacji.

Oferta Maxton Design skierowana jest do wszystkich miłośników tuningu, którzy szukają wyposażenia wyróżniającego się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Z pomocą dostępnych tu produktów odmienisz wygląd swojego samochodu i przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki.
      pixelpixelpixelpixel